Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti a dickpictől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a dickpictől beindultok vagy undorítónak találjátok?

Figyelt kérdés
Nekem, ha egy lány küld(ene) nekem meztelen képet, egyből felállna, és még örülnék is neki, hogy kapok képet, de lányoknál is ez így működik, vagy nekik erre nincs igényük?

2022. jún. 1. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Undorító, plusz soha nem kérem, és ennek ellenére is küldik.
2022. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs erre igénye a nők túlnyomó többségének, szerintem semmi izgató nincs benne, pláne hogy idegenek küldözgetik és kéretlenül.
2022. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem undorito, csak nevetséges. (Mint a kisgyerekek amikor feláll nekik, dicsekedve mutogatják.)
2022. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is undorító. És én is nevetek rajta, ha büszkén mutogatják, hogy mijük van. A női test szép, de a farkat nem a szépsége miatt szeretjük. Egy izmos felsőtestről szívesebben kapnék képet.
2022. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, ki küldi. Ha olyan ember, akivel már voltam együtt és imádtam a szexet vele, akkor felizgat a dick pick.
2022. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem indulok be tőle,nem izgató egyáltalán az hogy idegen pasi küldözget a farkaról képet.
2022. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen
2022. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nevetséges, szánalmas
2022. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Undorító, azonnali red flag
2022. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Én általában válasz nélkül tiltom a dickpicet küldőket, nem nagyon szeretem ha kéretlenül bombáznak vele. Egyáltalán nem izgat fel egy puszta farok látványa, magához a férfihoz vonzódom, az hogy van pénisze is csak egy kellemes bónusz dolog.

Hogy ha nagyon villantani akarsz akkor többet érsz egy "titokzatosabb" képpel, mondjuk zuhany után, törölközővel a derekadon. Vagy mondjuk egy feszülősebb felsővel, vagy egy normál kép ahol ízlésesen ki van gombolva egy kicsit az ing, ilyesmik. Nagyjából akármi csak ne egy farokkép :D A nők is értékelik a titokzatosságot, de az itt is igaz hogy előzetes ismerettség vagy kérdezés nélkül nem érdemes senkinek ilyen képeket küldeni.

2022. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!