Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mi jelenti számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi jelenti számotokra a legnagyobb korlátot a BDSM világába történő belekóstolásához a megfelelő partner vagy a bátorság hiánya?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Jaj ne, ha most válaszol itt bárki, egyből menni fognak a privátok műdomoktól :))
2022. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nem vonz ez a világ. Szóval a vágy hiánya korlátoz :D
2022. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a megfelelő partner. Nem is értem. Alapból azzal fekszek le, akiben megbízom. Akivel meg extrém dolgokat csinálok, pláne meg kell bízzak. Akkor is ha én kötözöm ki, tömöm be a száját és verem pirosra a hátsoját egy pálcával :D
2022. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Akik agresszív bántalmazó férjüket nem hagyják el, na azok vannak igazi BDSM világban!
2022. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy kiegyensuyozottabb lettem. Mig egy rossz hazassagban voltam tele sebvel, haraggal, feszultseggel, erdekelt az ilyesmi. Miota elvaltam es a dolgaim jol alakulnak, nyugi van, azota nincs ilyen vagyam. Szoval ehhez stresszes eletvitel kell ami felnyomja az adrenalint es libidot.
2022. jún. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább az igény hiányzik az ilyesmire.

Nem szeretem a fájdalmat, nem fokozza számomra a vágyat, vagy az izgalmat.

A nagyon halvány szint még bejön, óvatos "fojtás", gyakorlatilag inkább csak a torkom megfogása, illetve a kezem lekötözése, de ezekre sincs kifejezett igényem, egyszerűen belül vannak a komfort zónámon. A mélytorok az, amit kifejezetten szeretek, de fogalmam sincs, az egyáltalán idetartozik-e.

Minden, ami ennél több, az simán frusztrál és/vagy megalázó a számomra. Domináns pedig eleve nem vagyok.

2022. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért mert boldog párkapcsolatban szeretnének élni?
2022. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 harebell ***** válasza:
Anno egyértelműen a megfelelő partner hiánya jelentette, aztán ez szerencsére megoldódott.
2022. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Az önbecsülésem.
2022. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy nem izgat, nem érdekel 🤷

Megfelelő partner hiánya? Nincs olyan férfi a világon aki bele tudna vinni mivel undorít az egész.

Bátorság hiánya? Erről akkor beszélhetnénk ha érdekelne de a félelem visszatartana. De mivel nem is érdekel, így ez a helyzet sem áll fenn.

2022. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!