Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy a SugarDaddy-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy a SugarDaddy-SugarBaby kapcsolat annyiban különbözik a hagyományos párkapcsolattól, hogy ott csak azt kapja az férfi, ami egy párkapcsolatban jó?

Figyelt kérdés
Valaki nagyon jól levezette itt az oldalon, egy kommentben, hogy egy ilyen kapcsolatban mincsenek meg azok a negatívumok, amelyek a hagyományos párkapcsolatban benne vannak. Tehát nincsenek viták stb. Helyette az embernek csúcsnője van, aki kedves vele.
2022. jún. 9. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
mindig megdöbbenek ezen az oldalon, hogy milyen felszínes emberek léteznek
2022. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
lol Úgy érted őszinteség, emberi közelség, érzelmek, szerelem?
2022. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy ilyen viszony nem más mint fizetett szex. Prostitúció. Ha neked az kell, hát akkor biztos tökéletes, de általában az emberek társra is vágynak.

És ha van párod, akkor ott lesznek viták is, amelyeket meg kell oldani, esetleg kompromisszumot kell kötni. Egy ilyen fizetett nő esetében nyilván egyszerűbb egy olyanra cserélni, aki mindenbe beleegyezik, ez is az üzlet része. De ez csak üzlet, és nem szerelem.

2022. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Miért ne lennének viták? Szerintem ha két ember több időt tölt együtt akkor ott mindig lesz valami nézeteltérés - ami teljesen normális dolog, tudni kell kezelni.

A kapcsolatban a bizalom, kötődés, érzelmi közösség is jó, és ez nincs meg egy ilyen prostitúció-jellegű helyzetben.

2022. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Néha írtam már ide.50 felé közelítek,20 éves koromtól vendéglátó és kereskedelmi egységeim voltak és vannak a Balatonnál és Bp-n.magyarul teli vagyok, de mocskosul.

Puncson az elejétől fogva fenn vagyok.De sokszor 18-20 éves lányokkal is sikerül megismerkednem.Ők tudják értékelni ha van pénzem, dorombolnak, bújnak, tudom még őket idomítani.ha több hétig feltartja a lány az érdeklődésem, akkor magamhoz költöztetem, amíg nem akadok össze valami jobbal.

2022. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
#5 pont mint egy jó kapcsolat.
2022. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szerelemben nem igazán hiszek, meg úgy általában a hűségben sem. Én máshogy látom a dolgokat. Szerintem a dúsgazdagokat leszámítva mindenki a túlélésért, a biztonságért küzd, és olyan kapcsolatba megy, ami biztosabb. Ha járok tehát egy nővel, simán lecserélhet másra, ha jön egy olyan pasi az életébe, akiben többet lát. De ez rám is igaz, én is elhagynám az aktuális barátnőmet egy olyan nőért, akiben többet látok. Pl. aki ambiciózusabb, és lehet vele tervezgetni.
2022. jún. 9. 16:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a biztonság nem csak az anyagiakban nyilvánul meg, hanem a lelki dolgokban is. Tehát, egy önbizalomhiányos embernél többet ér egy magabiztos. Ez is egy szempont lehet a továbblépésre.
2022. jún. 9. 16:17
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
#7 ok, ha kizárod azokat a dolgokat, amiről a többi ember kapcsolata szólni szokott, akkor úgy érezheted, hogy a maradékban igazad lesz :D
2022. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!