Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rossz kapcsolatban, annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban, annyira megutáltam a férfiakat, hogy a szextől is undorodom?

Figyelt kérdés

Elég rossz kapcsolatban vagyok évek óta, a párommal sokszor veszekszünk és undorító dolgokat mond rám.

Lehetséges, hogy emiatt teljesen megutáltam a férfiakat és, ha egyszer vége ennek a kapcsolatnak nem is akarok többet? Mert most ezt érzem. Orvoshoz kéne mennem ezzel vagy elmúlik majd? (Mielőtt kérdeznétek, szerelmes vagyok, és amikor nem veszekszünk a legjobb minden)

Lány vagyok


2022. jún. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen választ vársz arra hogy a saját csapdádban vagy?
2022. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem veszekedtek a legjobb minden?


Kicsiszívem, az emberek általában ezért szoktak szakítani, mert két minden jó között vannak elég csúnya veszekedések.

Remélem tudtam segíteni...

2022. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Nagyon rossz a kapcsolatotok, sokat veszekedtek, undoritó dolgokat mond rád, ugy érzed ez miatt az egész férfinemtől megundorodtál, de azért a legjobb minden.

Ez kicsit traumakötésnek tűnik, es semmi jó nem fog kisülni belőle, sose lesz jobb.


Amugy én is annyira megundorodtam az egésztől hogy biztos voltam benne hogy a szakitas után évekig nem lesz senkim, még szexre se. Na ez végül alig pár hónap lett, es jobban kívánom Őt mint eddig bárkit.

2022. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért nem lépsz ki?
2022. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ismét egy kompetens, okos nő.

Esetleg lehet, hogy ahelyett, hogy úgy ánblokk elkezdesz 3,5 milliárd embert gyűlölni, lehet, hogy talán bölcsebb lenne, ha felismernéd az életvezetési problémáidat, és például nem maradnál egy olyan kapcsolatban, ahol nem vagy boldog. Ezért nem milliárdnyi más embert kell gyűlölni, akiknek semmi köze hozzád.

2022. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dregor ***** válasza:
Köszi puszi, ne aggódj, esetedben ez részemről kölcsönös. Most akkor neked jobb? :D
2022. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. 5 éves bántalmazó kapcsolatból nagy nehezen sikerült kilépnem(rendőrség és külföldre menekülés segítségével). Tényleg undorodtam a férfiaktól, megfogadtam és biztos voltam benne, hogy én többet szerelmes soha az életben nem leszek és nem fog férfi többet hozzám érni. Kellett 2 év, de összeszedtem magam, azóta férjhez mentem a világ legjobb emberéhez és van egy 2 éves lányunk. Szóval a legelső, hogy ha segítséggel is, de lépj ki ebből a “kapcsolatból”, aztán majd idővel meglátod, jobban leszel.
2022. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló kapcsolatom. Eleinte sokáig hihetetlenül kedves volt velem. Utána elkezdett megbántani, gúnyolni először apró dolgokkal, majd gyakrabban durvább dolgokkal. Később ok nélkül kiabált velem, dührohamokat kapott. Mindenért engem hibáztatott végül, becsapott, egyre agresszívabb lett hozzám. Sokáig azért maradtam, mert többször esküdözött, hogy megváltozik és egy darabig olyankor kedves volt velem. Azt hittem valóban változni akar. De sajnos mindig ugyan az lett és a végén már féltem tőle.

Sok évet elpazaroltam az életemből emiatt. Ez a kapcsolatom óta megszűnt a vágyam a szex felé. Azóta évek teltek el és nem kívánom. Nem tudom, hogy nálam elmúlik-e valaha. Nem zavar, mert nem érzek semmi vágyat. Viszont ami baj, hogy szeretnék nagyon új kapcsolatot, de képtelen lennék testiségre, emiatt sajnos nehéz, mert szex nem, de társ hiányzik...

Lépj ki a kapcsolatból mielőbb. Minél tovább vagy benne annál jobban tönkre tesznek a veszekedések.

2022. jún. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!