Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor felvetettétek a másikna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor felvetettétek a másiknak, hogy a barátságotokból, legyen barátság extrákkal kapcsolat. Hogyan zajlott ez a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Tudjátok én (mozgássérült emberként) sosem kerültem ki a barátzónából. Ha egyszer oda kerültem, akkor ott is ragadtam. Ha pedig szexpartner keresőn ismertem meg valakit, akkor az ember tudja miért van ott egy ilyen oldalon. Szóval nekem sosem volt barátság extrákkal kapcsolatom. És elképzelni sem tudom hogyan zajlódat egy ilyen beszélgetés…

- Eddig jó barátok voltunk. Mi lenne, ha holnaptól szexelnénk is?

Ez igy elég hülyén hangzik…

Ezért érdekelnének a ti történeteitek.



2022. jún. 10. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
"Kössük össze a kellemest a hasznossal." Pl?
2022. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Oké-oké! értelek 1-es! De szerintem most te is csak találgatsz, veled sem történt ilyesmi. Én olyan eseteket várok, akikkel ez a beszélgetés meg is történt....
2022. jún. 10. 11:15
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi! Nem éltem ilyennel, egy 11 éves barátságot nem akartam elveszteni. :)
2022. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy iszogatós este beszélgettünk, aztán szóba került hogy egy srác udvarol neki, és félig hülyeségből mondtam neki, hogy egyszer én is kipróbálnám, milyen vele csókolózni. Először csak nevetett, aztán azt mondta hogy hát valószínűleg nem leszünk így kettesben ennyire részegen máskor.. és megtörtént nem csak az, de minden más is. kb 10 alkalomig bírtuk amíg egymásba nem szerettünk és vége nem lett, a barátságnak is.
2022. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Most ettől a kérdéstől függetlenül :)

Legyen bármilyen kérdésről szó…

Ez a másik dolog amit nagyon bírok :) Sok-sok kérdésnél olvastam már ilyet…

„Nem, én velem ilyen nem történt, nem-nem soha…”

Tényleg nem értem miért írnak az emberek olyan kérdésekhez. amire az a válasz hogy közöm nincs hozzá. De azért azt leírom hogy fogalmam sincs :)

2022. jún. 10. 11:33
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Három év után egy kollégám, aki barátom is volt,nos belőle lett az "extrákkal".

Egy véletlen során úgy alakult,hogy rájöttünk arra, amit már láttunk egymás viselkedésében egy ideje.Öt éves barátság-extrákkal lett belőle, elköltözése miatt ért véget.

Azóta nincs ilyen téren senkim..

2022. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6- os! Ezt írod: Egy véletlen során úgy alakult,hogy rájöttünk arra, amit már láttunk egymás viselkedésében egy ideje.

Akkor gondolom úgy történt ez a beszélgetés, hogy valamelyiketek ezek után „poénkodva” felvetette, hogy mi lenne, ha… és a másik kuncogva igent mondott. Én így képzeltem. Jól gondolom?

2022. jún. 10. 11:45
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6#

Nem jól gondolod. Vihorászni komolytalan emberek szoktak. Sem én , sem a barátom nem így állt hozzá.

2022. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Szingli voltam már hónapok óta és a szexpartnerem sem ért rá éppen, ezért hisztis voltam. Kolléga rákérdezett mi bajom, elmondtam. Vigyorogva felajánlotta, hogy segít a bajomon. Ebédidőben dugtunk egy finomat, azóta is rendszeresen összejárunk, néha az irodában is lezavarunk egy gyors menetet az irattárban... :)
2022. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
6-osnak! Oké-oké csak hangosan gondolkodtam. Tudom- hogy kuncogni komolytalan emberek szoktak. Ez csak egy ötlet volt a sok közül. Merthát nem fejtetted ki bővebben. Elég rejtélyesen fogalmaztál. Szóval csak találgatni tudtam…
2022. jún. 10. 12:23
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!