Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy eppen akcióztatok a párotokkal és rátok nyitottak?Vagy esetleg masztrubáltatok es rátok nyitottak? Hogy kezeltétek a hrlyzetet?mennyire volt a gáz?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Extrem gáz volt. Mindenki ugy tett mintha nem tudna semmit.
2022. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem, csak, hogy jön egy nagy adag "Barnabás", vagy egy nagyon erős pukkancs.
2022. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Borzasztó ciki volt🤣 anyukám nyitott rám mikőzben masztiztam, ő meg nagyon konzervatív, úgyhogy hetekig hallgattam még utána h mennyire elrontották a nevelésem és mennyire züllött vagyok xd azóta háromszor is meggondolom mikor nyúlok magamhoz.
2022. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Régi kamerán hugom ballagását nézte anyósom, ám mikor vége lett a videónak akkor a lánya szopott éppen! Alik bírtam lekapxsolni a kamerát. Volt vörös fej mind2 oldalon.
2022. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A frissen borotvált farkam vertem babaolajjal amikor anyum rámnyitott. Annyit mondott, hogy aztaaa, bocsi. Kb. 5 másodpercig lemerevedve bámultuk egymást, hogy most mi van, aztán otthagyott. Olyan volt mintha egy órán át nézett volna. Természetesen nem tudtam befejezni. Azóta nem látott így, de fürdés vagy öltözködéskor mindig mondja, hogy miért takargatom magam, úgyis látott már.
2022. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer maszti utan a pocsomet fogva bealudtam es arra ebredtem h anyam bejott a szobamba, nem volt utana semmi sose beszeltunk rola. Mint ahogy arrol se mikor feltetelezhetoen levagta amikor a baratnommel a takaro alatt egymason fekve alvast szimulaltunk mikor odajott megkerdezni mi legyen ebedre.


Szerencsere azota mar nem egy helyen lakunk igy nincsenek kinis szituk

2022. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbalas közben lebuktam anyum előtt a ciki csak annyi volt hogy dildoval csináltam DE mivel annyira kulturált szüleim vannak h enyém soha semmilyen hangot nem adtak sem utána sem eddig csak bocsánatot kert és ennyi :)
2022. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Maszti közben buktam már le, nagyon kinos volt, 22/l
2022. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
A haverom 60+ éves anyjával szexszeltünk, és haza jött, és rajta kapott a haverom öccse. De nem volt gond, mert vele is szoktunk szexelni. Szóval nézett egyet, aztán átment egy másik helyiségbe amíg felöltöztünk. Utána megbeszéltük.
2022. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
apu nyitott rám maszti közbe. Bocs mondta és kiment. nagyon gáz volt de utána beszélgettünk
2022. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!