Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább fétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább fétis amit itt vagy más hol hallottál ?

Figyelt kérdés
Nekem egy csirke fétises ember itt gykn 4 éve

2022. jún. 11. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tojás tojós volt az véletlenül????
2022. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De lehet
2022. jún. 11. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondjuk feltette az i-re a pontot... Mondjuk szerintem én nem vagyok "elég edzett", én kiakadok már a age-reg/scat dolgokon is
2022. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Adult baby
2022. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

-Adult baby, a pár egyik tagja szeret csecsemőként viselkedni, rugdalozót, pelenkát, cumisüveget és egyéb babaholmikat hordani/használni, esetleg bölcsöben alszik, plüssökkel és más játékokkal játszik stb. Nyílván lefekszik a "gondviselőjével" (partnerrel) így is, hogy konkrétan egy csecsemőként teszi azt. Abszolút gyomorforgató.

-Ennek nem tudom a nevét, de annyi a lényege hogy valaki arra izgul hogy egy földönkívüli lény, szörny, bármi teherbe ejtse, ehhez vannak külön dildók amikkel zselatinszerü anyagból készült tojásokat juttat a hüvelybe/végbélbe.

-Ennek megint nem tudom mi a neve, nézzétek el :D Valami dokufilm szerű videóban láttam régen ahol egy srác beszélt arról hogy szeret kutyaként öltözni, nyakörvet, pórázt, kutyás maszkot hordani és négykézláb mászkálni, és hogy egy "falkába" tartozik ahol az alfa akkor és ott dugja meg amikor csak akarja a falka tagjait, vagy esetleg megparancsol neki dolgokat. De itt is meg az Adult Babyk esetében is az emberek életvitel szerüen folytatják ezt a szerepjátékot, nem csak a hálószobában (Sok esetben csak házon belül vagy a kertben teszik).

-Hasonló a kutyás szerepjátékhoz, csak itt latexruhás, lónak öltözött emberek vannak akiket a partner trükkökre tanít, jutalomfalatot ad nekik, felül a hátukra, ilyesmi. Ezt is valami dokufilm szerüben láttam, volt egy olyan találkozó ahol 10+ ilyen pár volt ott, egy nagy kert volt berendezve akadályokkal meg mindennel, és ott vezették a "lovakat" körbe-körbe :D

2022. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
5, a második a "monsterfucker"
2022. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer chateltem egy lánnyal, akinek az volt a fantáziája hogy begipszelik tetőtől talpig (csak a megfelelő helyen kihagyva) és így eteti-itatja a gondozója, és persze meg is dugja, ha úgy tartja kedve.
2022. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Kislány
2022. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Az a mértékű lábfétis amit itt egy pasi tanusítt.
2022. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Marci71 ***** válasza:
100%

Egy partnerkeresőn egyszer egy szub (dom vagyok) azt írta némi beszélgetés után, hogy ha már eléggé "elhasználtam" (esküszöm így írta) akkor utána szeretné ha megenném...

Mondanom se kell nem lett folytatás, sose találkoztunk.

2022. jún. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!