Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg lehet unni a combfix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet unni a combfix látványát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyakran hordok combfixet,ceruzaszoknyával de ez ugye inkább hűvösebb időben ideális (mármint a harisnya) és a párom nagyon szereti. Szerintetek uncsi lenne egy idő után ha majdnem mindig csak szex előtt is felvenném neki? Meg lehet unni a látványát?



2022. jún. 13. 14:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mindent meg lehet unni...ezt is, de lassan 😅
2022. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%

soha!


45/F

2022. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, szerintem annyira szexi, hogy nem tudnám megunni.
2022. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha megunja, nem veszed fel :)
2022. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
20%
Mi az a ceruza szoknya?
2022. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
16%
Inkább te gyötröd magad a harisnyába minden nap, minthogy a pasidnak adnád, te meg anélkül lennél.
2022. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%

nem mondom, szexi a combfix, na de végre itt van az az évszak, amikor szabadon lehetnek a combok és mindenféle egyéb érzéki testrészek, neki ilyenkor is a combfix kell? :D hát nem vagyunk egyformák.

egyébként mindent meg lehet unni, de valamit nagyon nehéz. ha unja, majd szól.

2022. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

#5

A ceruza szoknya az amelyik térdig ér és idomul a női alakhoz

#6

Ezt nem pontosan értem. Nekem ez nem gyötrelem,sokkal kényelmesebb ez mint amelyiket a derekamig kell felhúzni,mivel az nagyon melegít és abban inkább érzem magam kislánynak mint nőnek

2022. jún. 13. 14:30
 9/42 A kérdező kommentje:

#7

Most az utcára/munkába már én sem veszek fel mert meleg van már hozzá

Amúgy nem tudom miért de valamilyen oknál fogva ezt sok férfi szexibbnek tartja mint a csupasz combokat. Nameg az utcán annyi csupasz comb van. Őt vonzza bennem hogy elegáns vagyok,a 4 fal között pedig csak neki vagyok szexi

2022. jún. 13. 14:33
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, de nem a harisnyába leszel jó nő. Ha szép lábaid vannak, akkor csak rontassz a nőiességeden.

Buta vagy nem bántásból írom tényleg, de hagyod,hogy a pasid a harisnya miatt gerjedjen rád, nem a természetes szépséged miatt.

2022. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!