Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy elsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy elsőre teherbe ejtettem egy lányt?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és megis mertem egy lányt akivel lefeküdtünk és első alkalommal azonnal teherbe ejtettem.Ugy gondoltam bebiztosítom magam mert nagyon szeretem és gyerekkel már nehezebben fog elhagyni,amúgy o is benne volt hogy ne védekezzünk lehet ő is ugyanúgy gondolja nagyon szeret és gondolja gyerekkel már nem hagyom el ami amúgy így is van.Szerintetek helyesen cselekedtem vagy kicsit elkapkodtam a dolgot?

2022. jún. 17. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így menne, nem lenne annyi egyedülálló anyuka. Gratulálok..
2022. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Enis ugy voltam vele

Azert van 40 eves koromra egy 25 éves fiam

2022. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Oké, szép dolog, hogy nem hagytad el, de...ilyen gondolkodás mellett akkor is sajnálom szegény gyereket.

Nem arról volt szó, hogy gyereket akartok, hanem csak a lányt akartad magadhoz láncolni...

2022. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3as én magamról beszélek én vagyok gyerekre nem csak azért tettem mert magamhoz akarom lancolni a lányt,őt nem tudom hogy ő vágyik e vagy ő tényleg csak engem akar megtartani
2022. jún. 17. 19:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratu, mert úgy tűnik nagyon jó a töltény. Másodszor amúgy gáz, szerintem ezt nem így kellene. Inkább felelőtlenség, mert amúgy később simán elhagyjátok egymást, ha nagyobb a gyerek.
2022. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek nem biztosíték arra, hogy senki nem hagy el senkit. Mi ketten vagyunk testvérek, mégis 6 éves koromban apám megpattant.

Ez akkora ostobaság, hogy látszik az űrből…

2022. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt maradtok, az nem a.gyerek miatt lesz.

Emiatt kár volt.

Remélem, fejben, és egzisztenciálisan is fel vagytok készülve a babára.

2022. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindent tudnék mondani. Gratulálok kedves szülők, nagyon bízom benne, hogy a felelőtlen önzőségetek miatt nem fog egy baba szenvedni!


Üdv,

egy gyermekjogász

2022. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok együtt a következő 18-20 évre és minden fasza! Hajrá!
2022. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez több szempontból is gáz;

1 még alig ismeritek egymást, a legtöbb kapcsolat nem tart 1-2 évnél tovább, sok még addig se.


2, nemtudom megvan e a hátteretek (ugy értem önerőből, nem szülők által) egy gyerek felneveléséhez.


3 egy kapcsolatot nem a gyerek tartja össze, vagy ha mégis az baj.

Gyerekkel is bármikor szét lehet menni, el lehet válni.


Üdv egy elvált, kisgyerekes anyuka

2022. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!