Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legmegalázóbb dolog, amit szexben átéltél?

Figyelt kérdés

Élvezted, vagy nem?

Kort, nemet írjatok légyszi!



2022. jún. 22. 15:07
1 2
 1/18 StevenUp ***** válasza:
82%
Nem állt fel mikor kellet volna
2022. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Számomra is az volt, hogy nem működött, pedig tudtam, hogy amúgy jól működik...
2022. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Erőszak. Természetesen nem élveztem.
2022. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Többesben leköptek, lepisiltek
2022. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
4: élvezted?
2022. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Bdsm szexre keresett egy házaspár 3.nak egy fiút, de legyek bi ennyi volt.

elmentem hozzájuk,kedvesek voltak beszélgettünk,majd ittunk is egy keveset mondták maradjak egész hétvégére,állnak mindent.

Mikor már ellazultunk az italtól a felesége felhozta a témát, kinek mi jön be,mit próbált,mit szeretnék én és ők.

Majd a vége az lett hogy szolga lettem, elsőnek a felesget, majd utána a férjét kellett kényeztetnem.megdugott a nő is felcsatolhatóval, amjd a férje.Utána mocskosul nedvesedett már a feleség, egyreperverzebb dolgokat kért hogy csináljak, fölémguggolt,számbapisilt,kikellett utána nyalnom,majd csókolózott velem, közben a férje meg szopott.

Kikötöttek, tökönrúgás elsőnek a nő, amjd a férje is,majd felnyúltak kézzel a fenekembe....egész este perverzkedtek, olyan volt mint valami perverz álom, amit akarok meg nem is, de azért élveztem, de nagyon megalázó is volt.

Aztán akartak velem egy dolgot csinálni amit nem akartam, pedig a nő nagyon árizgult,azt mondta pár fiúval már megcsinálta.miután vége lett felöltöztem majd gyorsan el is mentem, még ott aludni sem mertem, nehogy valamit rakjanak az ételbe vagy italba.

2022. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben közölte, hogy elég kellemetlen így, hogy nem akkora a mellem mint az exének 😂 (19L)
2022. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Na 7 gondolom annak a csávónak ez volt az utolsó :D menete
2022. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
8-s, ohhne aggódj, még a menetet se fejezhette be. Olyan szépen letessékeltem magamról, hogy csak na.
2022. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
1,2: ez csak akkor megalázó, ha annak érzed és buta volt a partnered
2022. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!