Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valamiért nem tudok felizgulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nem tudok felizgulni, ez mitől van?

Figyelt kérdés

Amik regen izgattak, azok most nem es nem izgulok fel. Ez nemtudom mitol lehet kicsit megilyedtem

Lány



2022. jún. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Kellene neked egy pasi aki utan vannak erzelmek es helyes es akkor felizgulnal rendesen
2022. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell ettől megijedni, egyszerűen csak hozzá szoktál. Egy ideig ne csinálj vagy ne nézz olyan dolgokat, amiktől már nem izgulsz fel. Egy kis idő múlva lehet megint izgatóak lesznek. Addig meg keress valami újdonságot.
2022. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Sok dolog miatt lehet, fáradtság, depresszió, hormonális problémák, stb. Orvos!
2022. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megijjedned, ez lehet természetes dolog is.

Hogy ha az utóbbi időben sokat stresszelsz, idegeskedsz vagy feszült vagy akkor az kihatással lehet a libidóra is.

Nálam is volt ilyen, idővel elmúlt a probléma amint nem voltam felfokozott lelki állapotban.

2022. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újra elmondom, orvoshoz kell fordulni, ha ez a probléma hetek óta megvan. A "nekem is volt ilyen, majd elmúlik" felelőtlen, nem segítség. Akár testi betegség is állhat a hátterében annak, hogy nem érzel szexuális izgalmat, és sürgős kivizsgálást követel. Minden mást ignorálni kell. Az, hogy gazsinak a neten elmúlt csak annyit jelent, hogy neki elmúlt. Hozzád és a te allapotodhoz az égvilágon semmi köze sincs
2022. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!