Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdne velem a főnököm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdne velem a főnököm?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem dolgozni. A főnököm sokszor megdicsert, hogy csinos vagyok és néha hozzám ért, megfogta a kezem vagy a hátam, ilyesmi.

Szerintetek lehet belőle több? Kezdeményezzek én is, vagy majd ő lép?

Most szingli vagyok, eléggé bejön és bár még sohasem volt "kalandom", de nem lenne ellenemre...

(Nem érzem magam r.bancnak, eddig 2 fiúval feküdtem le, hosszútávú kapcsolatban.)

24L



2022. jún. 23. 15:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Summa summárum baby, ahogy fent is írták döntsd el hogy a cégnél az eszedért szeressenek vagy sunádért.
2022. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Habár nem mindennel értek egyet, de köszönöm mindenki válaszát meg a privátokat is.


Itt alkalmi munkán vagyok nyár végéig, szeptemberi kezdéssel kaptam egy jó munkalehetőséget máshol, ahova leszerződtettek.


Tudja, hogy szingli vagyok, megtudakolta. Majd meglátjuk mi lesz. Egyébként nincs felesége, ezeket az infókat kihagytam

2022. jún. 23. 20:57
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg sok sikert, ha nem tervezel sokáig ott lenni :D 21L
2022. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Karrierista :D:D
2022. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
#12 jah baby, így már más a képlet. Akkor ha bejön a pasi hajrá, egészségetekre :) Egyébként ha korrekt a manus akkor megvárja a kilépési napod és csak utána búbol meg amikor már nem főnököd, nem dolgozol ott.
2022. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#15

Szerintem meg pont csak addig búbolja, míg ott van.

Helyben van, nem ellenkezik...🤣🤣

2022. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%
#16 aki inkorrekt az a hatalmi helyzetét használja fel (ismered a mondást, adj hatalmat valakinek és egyből látod milyen az igazi énje). Aki korrekt az nem dugja meg a kollégáját addig amíg a főnöke - még akkor sem ha mindketten függetlenek és nagyon bejönnek egymásnak.
2022. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Pedig meg fogja:))

És csak addig míg ottvan, aztán lesz más

2022. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Tudod hányadik vagy a sorban, aki azt hiszi hogy ebből jól kijön? 8.nak üzenem, hogy addig csinálod csak míg 1x belefutsz egy csúnya következménybe, aztán utána visszanyal a fagyi rendesen. Ezek a munkahelyi viszonyok tiszavirág életűek, cserébe munka nélkül is maradsz, olvasd csak el a 8ast. Beteg egy világ ez. A szexuális vágyaidra ott a swinger.
2022. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Tényleg, Kérdező! Végül lefeküdtetek? Mi lett a sztori?
2022. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!