Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen fontos tanácsok létezne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fontos tanácsok léteznek azzal kapcsolatban, hogy én heteró emberként egy aszexuális lánnyal szeretnék párkapcsolatban lenni? 25F

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek nagyon szimpatikus vagyo és én is szeretem őt! (A lány 24 éves.) Fontos információ viszont, hogy ő aszexuális, én pedig heteró vagyok. Nekem fontos a szex, de természetesen tiszteletben tartom, hogy ő nem szereti a szexet. Teljes mértékben elfogadom ezt.


A kérdésem, milyen tanácsok vannak azzal kapcsolatban, hogy járhassak vele? Mennyivel másabb egy kapcsolat vele, hogy ő aszexuális? Mik a legfontosabb információk egy ilyen párkapcsolatban?



2022. jún. 25. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd békén.
2022. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog működni... Ha neked van igényed a szexre, vagysz rá de ő nem akarja minek huzzatok egymás idejét? Életed végéig nem fogod kibirni hogy ne szexelj.
2022. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne kúrjatok és minden rendben lesz
2022. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked van igényed rá, neki nem, akkor a kompromisszum nem az, hogy akkor nincs, hanem, hogy verje ki, sz*pjon le. Akár nem szexuális izgalma miatt, hanem mintha fogat mosna, játszana. Neki nem kell szexuális töltet, de megteheti anélkül is a kedvedért.
2022. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól, hogy a skálán hol helyezkedik el.


Nagyon ritkán kívánja csak, csak erős érzelmi kötelék kialakulása után kívánja, nem kívánja de megteszi mert mert neki belefér, nem kívánja és nem is fogja megtenni, mert nem akarja stb.


Az egyszerűség kedvéért vegyük azt, ami általában gondot szokott okozni: nem teszi meg, mert nem kívánja, akár taszítja is.


Amit tudnod kell:


Ha tényleg aszex, akkor nem azért nem akarja, mert "nem volt megd*gva rendesen". Ne próbáld meggyőzni, hogy te majd megmutatod és megtéríted, vagy mit tudom én.


Ne próbáld meg zsarolni vagy kihasználni:


"Majd álmában megpróbálom, hisz nem fog ellenkezni"

"Kikötözősdi alatt jól megrakom, biztos imádni fogja"


Ezeket azonnal felejtsd el, ez konkrétan nemi erőszak.


A te részedről azt mondtad, hogy fontos a szex. Akkor viszont hogy képzelted el?


Mire számíthatsz:


Most attól függően, hogy ő hogyan érzi, kettőtök között történhet:

Romantikus időtöltések, filmezések, együttalvások és ennyi.


Petting és változatai. Megtörténhet, hogy ebbe belemegy, vagy akár tetszik is neki. De többre ne számíts.


Alkalmi szex. Ha neki nem probléma, megteheti a kedvedért, de nem lesz benne odaadás, inkább színészkedés.


Szóval ajánlott beszélni vele.


Ha neked tényleg fontos a szex és ő ezt nem tudja neked nyújtani, akkor tényleg jobb, ha hagyod.

2022. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
#4 a legtöbb aszexuális undorodik attól, hogy lesz.pjon valakit. Az is szexuális tevékenység. Nemhogy nem jobb, mint a hagyományos szex, szerintem sokkal rosszabb.
2022. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!