Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Uraim, veletek elő szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, veletek elő szokott fordulni ejakuláció edzés közben (coregasm)?

Figyelt kérdés
Bizonyos hasizom gyakorlatok közben fixen erekcióm van és ha régebb óta nem volt ejakulációm akkor olykor el is élvezek (néha erekció nélkül). Nőknél olvastam ez előfordul és vannak erre kifejezett gyakorlatok is, de erről a jelenségről férfiaknál nem igazán találtam infót. Otthoni edzésnél nem gáz, sőt... :) de edző teremben azért ez elég ciki lenne. Szerintetek ennek pszichés vagy fizikai oka van? Nem tudom mennyire normális ez a dolog.

2022. jún. 26. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ne edz ennyire 🤣🤣
2022. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő velem, de nem tartom lehetetlennek. Melyik gyakorlat közben van veled ilyen?
2022. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
PL leg raises, bicycle crunches, flutter kicks
2022. jún. 26. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzés közben és után általában fel szokott állni, és kanos is vagyok általában akkor, de ilyenről még nem hallottam, illetve nem is tapasztaltam. De biztos jó érzés lehet :D
2022. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben lehetséges a coregasm, főleg hasizom gyakorlat közben. Vannak, akik már megfordítják ezt a gondolatmenetet és szex közben csinálnak hasizom gyakorlatot, hogy elősegítsék az orgazmust.

Persze ez nem behatolásos szexre értendő, hanem ha kézzel izgat a másik, mert csak úgy lehet a hasizom gyakorlatot végrehajtani is közben.

Erre a ráadás az, ha nem tudsz ellenkezni se, mert például oda van a lábad kötve a felülőpadhoz, a kezeid össze és úgy kell a hasizom gyakorlatot folytatnod, hogy közben izgatnak is. Garantált extra intenzív edzés és orgazmus egyszerre :D

De elélvezés után képtelen leszel egy felülésre, vagy lábemelésre is, mert a lelked is kiszáll belőled, olyan kimerült leszel. Ilyenkor, ha nem áll le a másik az izgatással, az már átmegy post orgasm torture-be, azaz orgazmus utáni kínzásba, ami megint egy izgi téma, de nem megyek bele, max ha valakit érdekel, írjon privátban.

2022. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!