Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A környező orszagok közül hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környező orszagok közül hol a legolcsobbak a fizetős lányok? Vannak olyan oldalak mint a rossz__ ok.hu?

Figyelt kérdés
Szlovák szerb ukrán roman nők olcsóbbak?

2022. jún. 27. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Albaniaban
2022. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az olyan Thaiföld kategória?

Neten hirdetnek vagy utcáról kell még mindig válogatni?

2022. jún. 27. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Milyen nagy igényességre vall. Legolcsóbb prostik. Borsodban 1500 ért nőt kapsz a hugával együtt. De ne csodállkozz ha tetvet is.
2022. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1500 ? Inkább 15 e nem ?


Szoktam helyben is itt 15 20 e ért mennek

A roma származásúak 10 e

Néha Pestre is feljarok a nagyobb választék miatt.


Borsodban olcsóbb?nyilván ha olcsóbb akor többet mennek így havi 2 fér bele nekem de heti 2 re lenne igény.

2022. jún. 27. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Romániában 20 euro fél óra. Ukrajnában drágák, a budapesti árakon dolgoznak.
2022. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20 euró az kb 8 e

Az jó ár de utazni miatta nem érdemes


Thaiföldön állítólag 500 Ft ért volt prosti egy 5 éve

És rendes fiatal lányok.

Csak oda kéne jutni valahogy ..

2022. jún. 27. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Szamolgass mar kicsit: ha 500ert kapsz prostit thaifoldon, de 60 ezer az ut, akkor megeri kiutazni oda?

De ha Pesti vagy, es Borsodban olcsobbak valamivel a lanyok, akkor az utazas megint csak tobbletkoltseg lesz, amivel kb megint ugyan ott leszel, hogy jobban megeri Pesten valogatni. Egyebkent Borsodikent mondom, hogy egyaltalan nem olcsobbak itt, sot. Pofatlan g*cik, mindenert felszamolnak dijat, es a vegen 30 ezer forintnal fogsz jarni. 1x probaltam a prostit, soha tobbet.

2022. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Thaiföld valóban nagyon jó, nekem bakancslistán van. Mondjuk már voltam Thai prostival Magyarországon. Nem 500 ft amúgy hanem 5-8 ezer ft náluk egy lány, és brutál szépek. Kolumbia még nagyon jó, ott 50$ egy lány.
2022. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7# ha kiutaznek nyilván nem 1 lánnyal lennék hanem akár minden este többel ki lenne használva az idő.


Ez avSzexturizmus


Afrika tudom neces a hív miatt de mondjuk Nigéria?

2022. jún. 27. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!