Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az igazi szexi nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazi szexi nő?

Figyelt kérdés
Ne írjatok privátot. Pasi vagyok.

2022. jún. 29. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Olyan mint én.nekem se írjatok én is pasi vagyok!
2022. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
manapság olyan, aki elhízott és eredetileg férfi volt. Ha mást választasz, az politikai karrier öngyilkosság
2022. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, csak annak látszó...🤣
2022. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az izlesedtol fugg...:)
2022. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Remélem nem baj ha nőként válaszolok :D


Kedves 2. Azért ezt kijelenteni nettó baromság és rosszindulatú..



Női szemmel:


- nőies, dekoratív

- telt vagy vékony, lényegtelen

- szőke, barna vagy vörös, esetleg fekete hajú

- hosszú vagy rövid hajú, ami jól áll neki

- alacsony, vagyy magas

- kedves mosolyú

- kedves, odaadó, törődő

- lehet kirívó, esetle viszafogogott, de minden esetben nőiesen gyönyörű. :)


A nézetemben inkább az a releváns, hogy a szépség/szexiség teljesen szubjektív. Míg másnak a hosszú combok, egy harmadik embernek inkább egy kerek fenék szexi. A fentebb íródott véleményeket inkább trollkodásnak mondanám. Megsavaynodott férfiak ide böfögtek valamit.. :(



A magyar nők a legszebbek! :)

2022. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán szexi, akinek olyan a kisugárzása. Ez már lehet egy pillantás is és minden egyéb ..a külleme, a mozdulatai, a hangja, a humora. Akiből sugárzik a szexualitás, de nem közönséges módon és nem is attól, hogy kilátszik mindene.
2022. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös elég tág fogalmakat írt le, de igaz,mert nem mindenkinek ugyanaz a szexi nő. De egyébként ő azt gondolja,hogy a szexiség kimerült a külsővel . Hát nem, számít a személyiség, kisugárzás,viselkedés, stb.

Illetve, kicsit öntelt is,azzal, hogy a magyar nők a legszebbek ( ebből az jön le, hogy jó nőnek gondolja magát,ami egyébként valós is lehet). De szerintem sok más nemzetiségű nők is vannak olyan szépek, mint a magyar nők. F

2022. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8. Írtam belső tulajdonságokat is, de azt sokan nem nézik, mivel sokkal inkább a felszínesség a divat a férfiak körében :)
2022. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a kérdés aztán igazán szubjektív
2022. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!