Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik jártak már lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik jártak már lakásos prostinál: hogy nézett ki a lakás, szoba?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Nőként mondom párját ritkító kérdés :)

Szerintem akik prostihoz mennek azokat nem a szoba kinézete fogja foglalkoztatni :)

2022. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lakás miatt járok hozzájuk
2022. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az zavar amikor tobben vannak es atjaro haz

Mas nyit ajtot

2022. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az engem azért nem zavar mert látom a többi lányt is
2022. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt mindenféle. A faluszéli cigányputritól(ez elég extrém kaland volt) a luxuslakásig. Volt egy csaj akihez visszajártam, na ő értett a hangulatteremtéshez, igazi kis szexkuckó volt a szobája hangulatos fényekkel, díszítésekkel, karácsonykor odaillő díszkivilágítással. Valaki megadja a módját valaki meg full igénytelen, ez van.
2022. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #5-ös mondja, igen erős a mezőnyben a szórás. Leginkább árkategória kérdése is. Az igényesebb, magasabb árfekvésű prostik jobban adnak a környezetre, a "munkahelyükre" is. A szimpla prostiknál nincs túlbonyolítva a dolog, ágy, mellette éjjeliszekrény rajta a síkosító, gumi, pár egyszerű bútor, szekrény, fotel a kuncsaft ruháit lerakni valahova, esetleg valami olcsó tucatkép a falon ennyi. Egyszerű, praktikus berendezés, főleg hogy ezek nagy része eleve prostilak, amit sokszor napi áron bérelnek ki (nem véletlen hogy ua. prosti hol itt, hol ott dolgozik). Meg persze van a legalja kategória is, a majdnem putri szintű.
2022. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem buta kérdés, nyilván fizetsz valamiért, és ahhoz hogy igazán lelazulj tudd élvezni, fontos a környezet is pl. hogy biztonságos érzetet keltsen.


Először azt hittem egy lakberendező veszett el a kérdezőben, akinek nem mindegy hogy ikeás vagy xxlutz-os ágyan vágja gerincre, de így már értem miért kérdezi.

2022. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
Valóban változó. Aki ott is lakik,annál kicsit zsúfoltabb a lakás. Esetleg a barátnője,aki nem vállal szexet,esetleg lemegy,bevásárol,visszajön. Lelombozó. Olyan is volt,hogy csak a lényeg van a szobában. Az előjátéknál tartottunk, én nyaltam,de szólt a telefon,így az helyett,hogy csak egymással foglalkoznánk,végig kellett hallgatnom,hogy mikorra beszéli meg a következő randit egy másik férfivel. A szobára visszatérve,az van sűrűbben,hogy bérlemény,így csak az van benne,ami feltétlenül szükséges. Vagyis,ágy egy asztal és két szék vagy fotel. Esetleg internetes vagy CD-s zene.Ez utóbbit általában megkérdezik előre.
2022. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
Egyébként,miért a szoba vagy lakás a fő kérdés? Voltam már zsúfoltabb lakásban,de jó volt a szex. Meg új építésű (luxus?) lakásban is. Mégis csak egy hüvelyben végzett önkielégítés volt. Az,hogy kicsit flegma a nő,az inkább 30 éves kor alatt van. 40 feletti nőknél,kivétel nélkül élvezetes a szex. Jó,életkori dolog is lehet. Én 58 éves férfi vagyok. Szóval a lakásra nincs etalon. Röviden válaszolva,igen,változó.
2022. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!