Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy sub kit fogad el, dominànak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sub kit fogad el, dominànak?

Figyelt kérdés

Ugy èrtve hogy milyen karaktert vagy embert tudnak igazán magukhoz közel engedni?


(Tudom hogy dominánst de azok között is válogatnak gondolom)



2022. júl. 7. 15:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Normàlis ember nem tud választ adni?
2022. júl. 8. 22:32
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Olyat, aki felizgat, akinek a nézéséből tudom, hogy mit akar, aki érezteti velem, hogy Ő a dominám, aki szereti erényövbe zárni a farkam, aki esetleg azt is akarja, hogy a cuckold csicskája legyek, és végignézzem, ahogy más kielégíti. :3
2022. júl. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Akiből kinézem, hogy jól elfenekel. Megérzi az ember. A tesitanárnők nagy része pl.
2022. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Olyat, aki figyel rá, és tetszik neki, kialakult egyfajta kommunikáció. Miért kérded?
2022. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert ismerek egy subot, de ő nem akarja hogy a dominája legyek, és nem tudom hogy min mulik hogy kiket fogadnak el, és kiket nem.
2022. júl. 10. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nagyon sokat segít, ha a vágyak passzolnak, rengeteget tud lökni egy kapcsolaton. Például volt hogy beszélgettem egy domináns lánnyal a vágyainkról, és sok olyat említett, amit én nem csinálnék. Persze nem lett volna muszáj, de ilyenkor már olyan érzése van az embernek, hogy nem tudom megadni neki azt, amit szeretne, és sarkítva, de tulajdonképpen "kihasználom" őt a saját vágyaim megvalósításához. Szóval nekem mindenképpen fontos lenne, hogy hasonlóak legyenek a vágyaink és a gondolkozásmódunk, mert enélkül nem érzem azt, hogy jó páros lennénk. (Nyilván pl. egy fizetős domina teljesen más, de hát vele nem is akar hosszabb kapcsolatot az ember)

Másrészt ez is csak úgy működik, mint egy hétköznapi kapcsolat. Kell egyfajta vonzalom, olyan lányt nem akarok "szolgálni" akinek nincs sem jó külseje, sem domináns kisugárzása, hiszen egyszerűen nem élvezném vele az együttlétet. A bizalom is fontos, ha úgy érzem hogy nem tartja be az ígéreteit, vagy nem bízhatok meg benne teljes mértékben, akkor azért fenntartásokkal kezelem a kapcsolatunkat.

2022. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Aki elveri, mint szódás a lovát!
2022. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 22nő vagyok és szub, és nőt keresnék magamnak online dominának, ha valaki tud ajánlani valakit kérlek írjon!
2022. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!