Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogyha nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha nem akarok se felszínes dugást, se prostituáltat? 32/F

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy kell nekem valamilyen érzelmi kötődés, hogy egyáltalán szexelni akarjak. Nem tudok úgy gondolkodni, hogy "kéne már nekem egy jó dugás" vagy nekem ahhoz le kellene részegednem teljesen. Nem hiszem, hogy megtudok dugni egy nőt csak mert p**-ja van meg melle és 10 perc múlva elfelejtem. Igaz, hogy sose csináltam még, szóval biztos ideje lenne, de akkor is. A nőkkel is interneten úgy vagyok, hogy ne egyből meztelen képeket küldjenek, hanem először beszélgetünk, elmegyünk valahova pl. táncolunk, derékon fogom a nőt és akkor már én be vagyok indulva és tényleg csinálni akarom.

Úgy érzem magam, mint egy öreg, régimódi, udvarias ember. Ezzel most nem fényezni akarom magam, csak tényleg ezt érzem. Ti erről mit gondoltok?

(Trollok és bunkók kíméljenek! Ja és úgy bírtam ki eddig, hogy maszturbáltam sokat.)



2022. júl. 29. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

En is ilyen vagyok (csak noben). Ennek megvan az arny oldala foleg a mai vilagban. Szerintem tokjo az ilyen felfogas de a partalalas remalom volt szamomra hiszen mindenkin mar atment a fel varos…

Nagyon nehez olyan embert talalni aki akar ferfi akar no van tartasa es valoban part keres maganak.

2022. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ez esélytelen, engedd el.
2022. júl. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs ezzel baj. Várj 40 éves korodig. Addig élj a hobbidnak. Ha közbe betoppan az igazi az életedbe azt úgy is meglátod.
2022. júl. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
#1 akkor meg is találtad a párod akit kerestél a kérdező személyében. Nem volt olyan nshéz szerintem 😀
2022. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbálásnak pszichológiai hatása van. Önmagunk megnyugtatására, csak önnön testünk megfogása az eszköz.
2022. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A nők bátran írhatnak privátban, akik hasonlóan gondolkodnak.
2022. júl. 29. 20:43
 7/13 guszti709 válasza:
49%
Fiatalon ez teljesen normális és egészséges dolog,de azért negyven éves korig ne várj !
2022. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
6 - elég primitív a hirdetésed, jófiú...!
2022. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbàlj valami hobbit/tàrsasàgot szerezni vagy olyan helyre menni ahol vannak nők és kapcsolatot baràtit / érzelmit ki tudsz alakìtani.. Màsképpen nem megy :/ Ez sem lesz könnyű most szólok. De ha nem próbàltad az alkalmit honnan tudod hogy milyen? A lelkednek lehet jót tenne és el tudnàl lazulnk, nem feszülnél rà ennyire a témàra. Remélem tudtam segìteni :)
2022. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy tudom milyen, csak azt mondom, hogy ok nélkül nem fogok akármelyik nőt megdugni. Mint már írtam, az, hogy nő nekem kevés.

Szerintem nem vagyok ráfeszülve. Igen, érzek valami társadalmi nyomást vagy nem tudom mit. Mondtak már nekem sok mindent, azt is, hogy "te leszel a 40 éves szűz" vagy hogy "kellene már neked egy hús vér nő" (persze nincs nálam guminő vagy ilyesmi, szerintem arra értik, hogy nem nagyon mozdulok ki és sokszor csak vágyakozok a nők után).

2022. júl. 30. 22:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!