Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is küszködik néha szorongá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is küszködik néha szorongással pl szexuális szorongással?

Figyelt kérdés
Jó ideje nem szexeltem és sokat szorongok a szex meg a nő témán és vannak olyan napjaim mikor kegyetlenül szenvedek.Van,hogy annyira szexelhetnékem van és elkezdek rajta szorongani és van,hogy rossz döntést is hozok emiatt pl olyan emberrel szex akivel nem kéne vagy normál esetben nem tenném utána fogom a fejem a döntésem végett.De annyira elvakít a dolog,hogy tényleg olyanba is bele megyek amibe nem tenném amúgy meg olyannal akivel amúgy sosem.

2022. júl. 31. 16:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nőként vagy férfiként?
2022. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
1" Ott van a kulcsszavaknál hogy nő!
2022. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

1/


férfiként,bár nem tudom a nőknél is lehet van ilyen.

2022. júl. 31. 17:02
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Nőként szex miatt sose szorongtam, más miatt igen sajna, de ez mind1 is.

Mivel szeretem megélni a vágyaim, amikor a másik fél is izgat nagyon és bejön.


Akkor nálad a farkad irányít ezek szerint, jobb lenne, ha megválogatnád, amikor kanos is vagy. És ami elmúlt azzal ne foglalkozz, az sose visz előre, legfeljebb tanulsz belőle, de ezzel ne gyötörd magad.

2022. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

4/


Igen csak bűntudatom van olyankor mikor a kanosság miatt csinálok olyan dolgot amit nem kéne.

2022. júl. 31. 17:59
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Oh értem, akkor ezt valahogy, fel kéne dolgoznod, hogy szembenézel magaddal és az elveidhez tartanod magad, akkor nem lesz ilyen. Tudom nem könnyű, de célravezető, hidd el, tapasztalatból írom.


#4

2022. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

6/


Igen ilyenkor azon is szorongok,hogy én nem ilyen vagyok vagy nem ilyen voltam.Sokszor hezitálok de ha lemondok xy dologról akkor kihagyok valamit de mindenáron tudom nem kéne a szex dolgot hajszolni.

2022. júl. 31. 18:31
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább élvhajhász vagy. De akkor ezt kéne elfogadnod, hogy ilyen vagy és kész. Ezen sem kéne szoronganod, felesleges. Semmi baj ezzel.


#4

2022. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

8/


De régen nem voltam ilyen,csak az utóbbi időben jó ideje nincsen barátnőm meg szex is nagyon ritkán sőt tavaly nyáron most utoljára.

2022. júl. 31. 18:43
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Oh ezt nem tudtam. Mennyi idős vagy? Az jó régen volt.

Amit eddig azt még mindig tartom; nem kéne szoronganod és semmi baj ezzel.


#4

2022. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!