Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérnek azért, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kérnek azért, ha soha többet nem élvezhetnél el?

Figyelt kérdés

Csak egy elméleti kérdés

Szexelhetsz, masztrubálhatsz, megmarad a péniszed, golyóid / csiklód, vaginás minden, de miután beleeegyzetél soha többet nem lehet orgazmusod (nem tud lenni)

Mennyi lenne az ár ha lehetne ilyet csinálni?

Vagy mit kérnék egy ekkora áldozatért ha nem pénzt?

aug. 4. 17:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akinek tettszeni, vagy ingyen is belemenni ő miért, vagy hogy?
aug. 4. 17:58
 12/21 anonim ***** válasza:

Enélkül sem tudtam soha elélvezni, szóval nem pusztulnék bele, ha így is maradna, főleg ha "cserébe" életem végéig anyagi biztonságban élhetnék azzal az 500 millióval, de ha az illetőnek olyan sok fölösleges pénze van, inkább 1 milliárd.

21/l

aug. 4. 18:25
 13/21 anonim ***** válasza:
#12: Sehogy? Mással sem?
aug. 4. 18:27
 14/21 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Mással még nem voltam, magamnak viszont igazán mindent kipróbáltam, amit lehetett. Pedig a nedvesedéssel semmi gond, sőt... De elélvezni, azt nem tudok.

aug. 4. 18:30
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek amúgy sincs, szóval nekünk mindegy
aug. 4. 19:01
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz. A kreatív ötlet, hogy örök élet..azt meg pláne nem szeretnék orgazmus nélkül. 😃
aug. 4. 19:02
 17/21 anonim ***** válasza:
legyek az egyik regényhősöm 10 ezer évre, de semmi öregedéssel. és még serdülés előtt, és ne is emlékezzek, milyen az orgazmus
aug. 4. 20:34
Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hét után sírva adnám vissza a pénzt:D

N

aug. 4. 21:01
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Tizenötös hsz... max te nem csinálsz valamit jól, ha azt hiszed, a nőknek nincs orgazmusuk.
aug. 4. 21:10
 20/21 anonim ***** válasza:
26%

19, szex közben aztán biztos nem lesz, plane nem attól ha a pasik ki be rakják a fütyijüket

Attól csak nektek lesz 2 perc alatt

aug. 4. 21:14
1 2 3
Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!