Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy elkapta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

Egy hete életemben előszőr voltam egy prostinál és több nagy hibát is elkövettem.

Előszőr is gumi nélkül kértem a orális szexet.

Másodszor sikerült valahogyan fordítva felraknom a gumit, de az aktus előtt megfordítottam, amit nem lett volna szabad, illetve nem teljesen ért végig kb kilógott egy fél centit, de azt hiszem, hogy az a rész kívül maradt.

Harmadszor csak az aktus után vettem észre, hogy lejárt gumit

használtam, viszont ellenőriztem és nem szakadt ki.

Tudom összejöttek a szerencsétlenségek nekem, de arra kérek mindenkit, hogy ne firtassa, hogy idióta voltam, tisztában vagyok vele, hogy nagyot hibáztam, és elég a saját lekiismeretem.


Pár napra rá enyhe viszketést kezdtem el érezni, illetve 2 napig kicsit bepirosodott a fitymám, de elkezdtem kenni gyulladáscsökkentővel és sokkal jobb lett.


Feltétlenül elkaptam valami komolyabb nemi betegséget, vagy lehet akár attól is, hogy az óvszer kikezdte? Várok még 3-4 hétet és feltétlenül elmegyek egy komplex STD szűrésre, de addig is szeretném tisztán látni a kilátásaimat.


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 5. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem hogy barmit is elkaptal volna
2022. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú ha ennyire párás vagy, inkább ne menj prostihoz.
2022. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 többet nem megyek az biztos. Csak azét parázom, mert ahogyan leírtam összejöttek a szerencsétlenségek.
2022. aug. 5. 00:14
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem az óvszer kezdte ki. Nem tripper, annak más tünetei vannak. A tünet inkább enyhe fokú balanitisre utal. Mossad 😅

S legközelebb ne furulyáztass prostit gumi nélkül, ha neked natúrban csinálta akkor kb. mindenkinek úgy csinálja, aznap a sokadik a hónapban, évben meg nagyon-nagyon sokadik rudi járta meg a száját.

2022. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Esetleg érdemes lehet vele elmenni bőrgyógyászhoz, vagy urológushoz?

Érdekes, hogy a viszketést csak este érzem, napközben soha.

2022. aug. 5. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 ha nem súlyosbodnak a tünetek és elmúlik pár nap alatt akkor felesleges. Ha viszont húgycső folyás is jelentkezik az szívás, akkor tényleg tripper.
2022. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
57%
Szerintem neked nem szabadna ellenkező nemű lény közelébe menni.
2022. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Kell az adott felület. Neked olyan kicsi pöcsöd van, h arra nem képes a kritikus számú kórokozó rátapadni 🤣


Ha már egyszer sikerült fordítva felrakott gumival csinálni, ez magyarázat lehet.


Kicsi az esély, az biztos

2022. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50-50, mint bármi másnál.
2022. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A pirosodás mára elmúlt, és viszketni is ritkán viszket már, de ritkán az incidens előtt is viszketett. Folyást, fájdalmat 10 nap elteltével nem tapasztaltam.

Azért majd elmegyek még egy Std szűrésre, de sokkal nyugodtabb vagyok.

Köszönöm az intelligens, és jó indulatú válaszokat!

A rossz indulatúakat pedig szívből sajnálom, szar lehet ilyen keserűséggel élni…

2022. aug. 5. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!