Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy ivós bulin egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ivós bulin egy lány meztelenkedik két fiú előtt akkor az felhívás keringőre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi anno sokszor csinaltunk ilyesmit. N
2022. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem, csak nem tudja mit csinál!

Ha ilyenkor valaki szexelni akarna vele, annak nagy ára lehet.

2022. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! Inkább csak sokat ivott és megártott neki!
2022. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hasznos lehet ilyenkor egy kis alvás.
2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A sztori annyi, hogy pucérkodott előttem meg barátom előtt a lány barátunk és mutogatta direkt a fenekét. De nem másztunk rá, hanem hagytuk elaludni. Én nem akartam rámenni úgy, hogy tudom, hogy nagyon részeg.
2022. aug. 6. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd megdugja más.
2022. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Rib#ncok, rib#ncok mindenhol. Egy kis pia és bárkivel megbaszatnák magukat többesben is..
2022. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ital oldja a gátlásokat, mindenkiből azt hozza ki ami benne van. Van aki vidám részeg, más sír, más agresszív - s van aki nyitottabbá válik. Ellenben attól, hogy valaki exhibicionista vágyakkal is rendelkezik még nem feltétlenül jelenti azt hogy dugni is akar mindenkivel aki látja!

Jól tettétek hogy matt részegen nem dugtátok meg, de a következő bulin azért próbáljatok a közelében lenni ;)

2022. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! De látványnak jó lehetett!
2022. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!