Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan láthatom, hogy Rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láthatom, hogy Rosszlányokon egy lányhoz biztonságos-e menni?

Figyelt kérdés
Kiben lehet megbízni, hol lehet baj?

2022. aug. 7. 01:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
A véleményekre talán lehet valamennyire hagyatkozni.
2022. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Én az egyik hirdető vagyok. 😄 véleményem szerint mivel ismerem a társaim és hallok róluk a vendégemtől. Ahogy az utolsó is mondta. A vélemények amiket írnak rólunk fontosak.. azt hallottam az oldal vezetőtől már nincs olyan opció hogy ki tudjuk kapcsolni az értékelés részt .. vagyis igen viszont annyi hogy mi hirdetők nem látjuk ha kapunk valamit viszont mások meg igen meg ha ki lépünk és rá megyünk az adatlapunkra.. fogalmam sincs nem foglalkozok ennyire az oldalammal főleg hogy nekem alapból engedélyezve van amióta hirdetek mivel én nem a lehúzos fajta vagyok ahogy ti nevezitek.. egy ideje azt hallom vissza egyre több ilyen lányba lehet bele futni .. szerintem nagyon figyelj az értékelésére .. a mennyiségre is mert tudunk ám magunknak is írni más hálózatról és egy kamu profilból.. ha olyan értékelést látsz aki alig irt egy két lánynak vagy csak az adott lánynak írt az nagy eséllyel nem valós értékelés és magának írta vagy a strici. Vannak örökös tagok pl ami azt jelenti hogy az adott pasi több éve regisztrált és rengeteg véleményt írt különböző kolléga nőmnek.. ezt látod is a neve mellett.. az oldalt oda írja a nevük mellé.. tanácsolom kattints a nevére és ott látod ki kapott tőle pozitív értékelést és válasz pl azokból a lányokból. Az oldal elején van egy olyan opció rész hogy stabil hirdetők.. én is ott vagyok 🤣 ez azt jelenti egy jó ideje hirdetünk aktívan . Ez azoknak jön jól akik egy lányhoz szeretnének járni hosszú távon és nem felfedezni az oldalt. Annyit még hogy semmi sem biztos. Nagyon nehéz találni lányt aki neked pont megfelel vagy tökéletes lesz. A lehúzós nőket könnyebben ki kerülöd. Viszont azt hogy jó lesz e vele az együttlét nem garantált mivel mindenki más. Nekem is van egy örökös tagtól egy közepesen negatív értékelésem.Mivel nem közölte hogy hogy esik neki jobban és így én úgy csináltam ahogy jónak láttam. Ha közlöd a kolleginával hogyan szereted hogyan csinálja ezt el tudod kerülni.A képek sem fedik sokaknál a valóságot. Javaslom olyan lányt válasz akinek amatőr képei vannak vagy vegyesen amatőr és profi képek is. Így talán azt fogsz kapni amit látsz . Sokan más képeivel hirdetnek. De ne legyél beszari. Mikor be lépsz az ajtón és nem ő van a képen vagy másra számítottál akkor kulturáltan közöld vele hogy “ ne haragudj de nem erre számítottam” és kulturáltan távozol ennyi.. ez egy jobbik eset mert csak időd bánta pénzed nem. Ezeket tudom tanácsként adni. Korosztálynál ne úgy dönts hogy az idősebb biztos tapasztaltabb és jobb mert ez nem így van. Azt javaslom hogy a nagyon “szép” cicababákat inkább hagyd ki vagy ha szereted a kényes ide oda haj dobáló csajokat oké de nem a legkedvesebb kategóriába tartoznak.. szerintem érdemes figyelni azt hogy hogyan mosolyog a képen az sokat el árul.. ha jó megfigyelő vagy látod hogy őszinte e a mosoly .. végülis őszintén szólva én nem igazán szeretem a munkám viszont soha nem veszik észre mert a kedvesség alap és rutinból csinálom már és egy percig nem gondolja senki hogy nem is élvezem 😂 azt hiszik fasz éhes vagyok és hogy imádok szopni .. állítólag ez látszik a fejemen.. de amíg szerintem ők így érzik és mindent megkapnak ami jár nincs ezzel gond.
2022. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Ja annyiban tudok segíteni neked ha ki választasz egy lányt és be küldök ide vagy privibe az oldalát megmondom hogy inkább ne vagy igen.. jó mindenkit én sem ismerek ez tény.. viszont ki szúrom általában melyekhez nem kellene inkább menni.. a C csajokat inkább felejtsd el amelyiken nagyon látszik hogy az mert nekik általában van hátterük. Inkább tényleg úgy válasz hogy a stabil hirdetőknél minimum 20 pozitív értékeléssel vagy egy örökös tag profilján egy pozitív értékelést. Van egy olyan nevű hogy Zolika. Ő nekem is írt.. ha jól rémlik 300-400 pozitív értékelést írt.. és nagyon részletesen ír le mindent .. nekem még azt is oda írta milyen ízű üdítőt öntöttem neki. Úgyhogy 😅
2022. aug. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Értékelések elég beszédesek tudnak lenni, illetve alapvetően sok mindent elárul egy nő tekintete. Én még egyszer sem lőttem mellé eddig.
2022. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Akinél van legalább 10 értékelés csak oda megyek. Néha megyek olyan lányhoz is aki kezdő, és még nincs értékelése, na ott nagyon megfontolom, a képek, szöveg (mennyire képes helyesen, értelmesen írni) meg telefonban hogyan beszél. Ha nagyon flegma, akkor inkább offolom. 3-szor voltam így lánynál, 2 bejött, mert aranyosak voltak, és keződként még oda is tették magukat (Bár az egyik nem volt olyan nagyon ügyes, de nem volt vészes). A harmadik full bunkó volt, annyira h fél évre elvette a kedvemet a prostizástól. Dehát van ilyen, a legtöbb szolgáltatónál ez ilyen, h nem tudhatod előre.


A biztonságosság meg inkább ne legyen kérdés. Vigyél magaddal egy régi 30 ezres telót a félmillás ájfón helyett, és ne legyen nálad sokkal több pénz mint a fuvar ára.

2022. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen olyanhoz kell menni akinél van sok értékelés, (pozitív).Ha kicsit magasabb àron dolgozik mint a többi az sem hàtràny. Mindenkinek elemi érdeke hogy jól érezd magad és visszamenjél meg ugye csak egyszer tehetik meg hogy kirabolnak annak olyan hìre terjed a neten hogy bezàrhatjàk a business-t ,szóval inkàbb ha vannak iy őrök akkor téged védenek és a csajt h minden tuti legyen 👍
2022. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy egy hirdető is írt. Végre valaki tapasztalt a kérdésben. De sajnos a mai napig ki lehet kapcsolni az értékelés részt. :/ Illetve pont ma írtam egy értékelést és konkrétan törölve lett az oldal által, mondván, hogy a hirdető már jelezte a helyzetet... Normális hangvételben írtam meg, de fontosnak tartom, hogy megjelenjen mert csúnya visszaélés ért. Így viszont azt kell mondjam, hogy az oldal együttműködik a csalókkal is. Főleg, ha kamu kampánnyal sok pénzt hoznak a konyhára. Ezzel kárt okoznak a korrekt hirdetőknek és a vendégeknek is.
2022. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
#7 pontosan mi történt? Ponthogy az oldalon is figyelnek h kevés legyen a kamu hirdető meg asszem pénzt is kapsz ha lebuktatod
2022. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Privátban elküldjem?
2022. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nekem is törölték egy beszámolómat, miután az egyik lány többszörösen átvert és hülyének nézett, azzal az indokkal, hogy nem történt meg a találkozó. Mondtam hogy azért nem történt meg, mert átvert többször is, de nem hatotta meg őket. Sajnos tényleg partnerek a csalásban. é egyre lejjebb süllyed a színvonal, lehet írok erről egy külön kérdést.
2022. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!