Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen pasik azok akik itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik azok akik itt ráírnak mindenkire?

Figyelt kérdés
Nyílván nem kell bemutatói azt a 10-15 embert aki ráírogat minden olyan válaszra ahol az illető lány vagy nem derül ki, hogy fiú. Én alapból nem nagyon szoktam beszélni az ilyen emberekkel de volt rá példa, hogy váltottam 1-2 üzenetet velük. Valamiért mind rettentő nagy csajozós emberek akik bárkit, bármikor, bárhol. De akkor miért itt próbálnak csajozni. Miért nem élőben. Vagy ez csak a szokásos kamu szöveg?
2022. aug. 8. 06:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy kamu szöveg. Marketing az egész, valahogy el kell adniuk magukat. Egyébként a netes ismerkedéssel önmagában szerintem semmi baj nincs, viszont az már tényleg gáz, ha valaki minden egyes válaszadóra rárepül.
2022. aug. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Meglepően normálisak is vannak köztük, nekem kellemes csalódás sokszor a velük folytatott csevegés.
2022. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Én sok emberre szoktam ráírni. Aki visszaír azzal tök jót szoktunk beszélni, pár emberrel szex is volt. Nem tudom mi ezzel a baj.
2022. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Istvan485 ***** válasza:
47%
Erdekloes konkret dolgokrol szeretek beszelgetni!!!!
2022. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas, nőknél valószínűleg okkal teljesen sikertelen emberek.
2022. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Van 1-2 érdeklődési terület, ami érdekel, és itt is van 1-2 személy, akit elsőre érdeke-, vagy nem hajtja el a másikat, így talán lehet találni a közös érdeklődési kör mentén ismeretséget.
2022. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

Sokakra ráirok, jó párral sikerült jót beszélgetni, van, akivel több is kialakult.


45 éves férfi vagyok, semmi féle frusztráltság vagy egyéb nincs bennem.

2022. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 StevenUp ***** válasza:
57%

Legtöbbje balek, illetve nincs, vagy romokban van a magánélete. Azért itt írnak rá másokra mert


- itt bármit lehet mondani következmények nélkül

- itt meg merik lépni azt hogy leszólítsanak bárkit.

- reménykednek abban, hogy tudnak annyit beszélni, hogy a levelezőpartner jófejnek tartsa és hátha elfogadja azelőtt, mielőtt kiderülne hogy emberileg mennyire vállalhatatlan.

- ez ingyenes oldal így fizetni sem kell azért hogy valakivel tudjon beszélgetni, ha már az életben nincs szociális élete.

2022. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
A kedvencem amikor egy személy minden válaszomra ugyan azt a szöveget küldi el priviben. 😂
2022. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
9-es, veletlenul nem egy “egri srac vagyok” stb? :D enis kapom allandoan
2022. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!