Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiaknál gyakori hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál gyakori hogy prostival nem szeretik szexet?

Figyelt kérdés

Hát ez valami botrányosan rossz. Nézni az időt, érthető hogy a lány csak a pénzért csinálja, hú basszus.


Teljesen komolyan mondom hogy ha nincs párom és éppen nincs szex senkivel, ennél még a maszturbálás is jobb.



2022. aug. 10. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisak, ahhoz kell menni, ennyi.
2022. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak akikkel borzalmasan rossz meg van néhány nő akivel csodás az együttlét. Ők azok akik élményt akarnak adni a pénzedért cserébe. Mondjuk az utóbbi időben nagyon megy lefelé a színvonal az biztos.
2022. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Én valószínűleg akkor se csinálnám prostival, ha ő fizetne nekem 😅

Szóval én biztos nem szeretem velük a szexet, másról nem tudok nyilatkozni.

2022. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam prostinál. Amikor hosszabb ideje nem voltam senkivel, néha elgondolkodtam rajta, de nekem is a fenti dolgok jutottak eszembe, így inkább meggondoltam magam.
2022. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mennék el prostival soha. Szub vagyok, de fizetős dominával sem.

Ha pénzért csinálja, nem élvezetből, vagy azért, mert szimpi vagyok neki, akkor engem nem érdekel a dolog. Ugyanakkor elfogadom, hogy más férfiakat vonzanak a prostik.

Van domina, aki pénzes, velem mégis pénz nélkül vállalja, vele elmegyek, ha mindketten ráérünk.

2022. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!