Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz,hogy a nők természetes körmei,akiknek hosszú,azoknak közel olyan élesek mint egy borotva?

Figyelt kérdés

Olvastam az interneten,hogy a nők természetes körmei,ha egyenesen vágják le és hosszú a körmük,akkor kés éles. Tapasztalatom is ezt,amikor csak csajokkal hülyéskedek,akiknek természetes a körmük és lakkozatlan,kis erővel is véresre karmolnak.

A hosszú körmök szélei igaz,hogy borotvával megegyező élesek?



2022. aug. 13. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Igen, éles.

Nekem is ilyen van, amikor rá akarok ijeszteni valakire akkor ezzel vágom fel előtte a pizzát.

2022. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
De miért szexualitás?
2022. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én meg olvastam az interneten, hogy a Föld lapos. Most akkor..?
2022. aug. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tud olyan éles lenni mint a borotva. Volt olyan csaj aki alig ért hozzám és véresre karmolt. Meg volt egy osztálytársam aki a körmével elvágta a szendvicset.
2022. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a nőknek, legalábbis ha jól értem amit mondani akarsz.

Alapból mindig k.rva éles és erős a körmöm, ezért rohadt gyakran kell reszelnem hogy életlen legyen.

2022. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!