Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a nők lerészegednek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők lerészegednek miért kezdik el egymást orrba szájjba smárolni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy ha egy nő lerészegedik miért akar mind kufircolni a barátnőjükkel, esetleg másokkal?

És ez minden egyes nőre ill vaginával rendelkező személyre teljes mértékben és semmilyen féle kivétel nélkül, igaz.



2022. aug. 13. 06:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%
Nyilvánvaló provokáció a kérdés, mivel lerí a kérdezőről, hogy szexista, általánosító, szűklátókörű. De valószínűleg leginkább sértett és/vagy féltékeny, mert nemigazán sikerül hölgy társaság közelébe jutnia.
2022. aug. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Én is csinálnám. Szerintem alapvetően lehet az illető nőben egy kíváncsiság, vágy a saját neme felé, amivel szerintem nincs baj. És az alkohol meg közismerten lazítja a gátlásokat. Mert ugye te is arról a jelenségről írsz, hogy nem józanul, az utcán, előzmény nélkül csinálja, vagy rendesen egy ismerkedő fórumon keres a vágyához alanyt. És szerintem is sokan lehetnek így, de azért azt cáfolnám, hogy mindenki. Ezt te se tudhatod, azért gondolom, nem 4 milliárd nő viselkedését nézted végig hasonló helyzetben. Kettőt, hármat láttál? Tizet?
2022. aug. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Voltam már nem egyszer részeg, de soha nem akartam rámászni semmilyen nőnemű ismerősömre. Az általánosításod sértő számomra.

De akkor fordítsunk a kérdésen: mért van az hogy a pasik ilyenkor állattá válnak és mindenáron rá akarnak mászni a nőkre? A nemet nem fogadják el...

2022. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

3

Hát mert ezt szeretitek. Ne is tagadd!!! 😄

2022. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Megerosithetem, hogy a legtöbb nő nem ilyen.
2022. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

5

De jó neked, hogy te ilyen jól ismered a legtöbb nőt..!!

2022. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mar részeg, de ha nőhöz kéne nyúlnom, hánynék! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2022. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez túlzás, kevés ilyen van.
2022. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3-as nem értem a kérdést, én amúgy sem fogadom el a nemet es a férfiak amugy is állatok. Mindegy hogy van e pia vagy sem.
2022. aug. 13. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert azok a csajok józanul se egy IQ bajnokok, de részegen ezt is ledobják.
2022. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!