Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti is jártatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is jártatok már úgy komoly párkapcsolatban, hogy elmaradt a puncitok szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Munka, rohanás, fáradtság egyéb ok,bár mi, ami egy több éve tartó kapcsolatban előfordulhat. Persze nem dzsungelre gondolok, de ha egyszer egyszer nem vagyok teljesen csupasz. Szerintem ez normális kapcsolatban ez nem lehet tabu a szexnél. Mi a véleményetek? Zavarban lennétek? Párotok tolerálja ?

2022. aug. 23. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Lassan 2 éve vagyunk együtt, de nem volt ilyen. Mindig, minden körülmények között 2 naponta borotválom, ez alól csak azok a napok a kivételek, amikor megvan. Nyáron, ha megyünk strandra, vagy utazáskor naponta.
2022. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még meg is kérem pàrom, hogy kis csíkot vagy háromszöget hagyjon meg.
2022. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedem, de csak bizonyos időközönkênt, hogy ne szúrjon. Én krémet használok, az hatásosabb és simább a bőr is. :)
2022. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnél előfordul. Ő még 18 év után is elnézést kér érte, engem egy egész kicsit sem zavar.
2022. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar ha szőrös kicsit. Semmi gusztustalan nincs abban.
2022. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból szőrösre hagyom
2022. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordult és a pasim nem akart nyalni, meg láttam rajta hogy nincs oda érte, lese nézett csak megdugott.
2022. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Egy idő után többet látott -szörösen meg smink nélkül mint csupaszon full glam-be


Nem zavarta

2022. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul 3 év után. Szerencsére a férjem nem finnyás. Kinyal, akkor is ha bozontos. Nem várja el a mindennapi borotválást, mert iszonyú gázul néz ki a pinám. Benőtt szőrök. Kipattogás. Inkább nézi a szőrt, mint azokat.
2022. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9. Én krémet használok, ezek ellen szuper. Borotva ugye nem szedi ki a teljes szőrszálakat. Vagy gyanta. :)
2022. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!