Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A viszony.hu nem egy szextársk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszony.hu nem egy szextárskereső lenne?

Figyelt kérdés
Már tiszta olyan mint egy társkereső oldal akinek megnéztem a profilját nőknek a 95% szinte csak simán társat keres úgy írta a jellemzést a profilján.Akkor ez most milyen oldal lenne?Mert a leírás szerint szex társkereső a profilok átnézése után meg sima társkereső.

2022. aug. 29. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Régen inkább az volt. De a nôknek nincs szükségük internetre, ha csak szexre vágynak. Másrészt meg a nôk fôleg érzelmekre vágynak, pláne ha beragadtak egy rossz házasságba.
2022. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de tudok nem egy nőt amelyiknek nem nagyon megy internet nélkül hiába van az a lábuk között szóval nekik is megvannak a nehézségeik,Na meg a másik ha érzelmekre van szükségük akkor miért nem élőben keresik miért a neten egy szextárskeresőből átavanzsált társkereső oldalon.
2022. aug. 29. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek sok lehetőségük van ismerkedni és szex kalandot keresni. Bulik, családi összejövetelek, suli, munkahely, stb.

Persze nyilván, akik fenn vannak, azok hosszabbtávon terveznek.


Azért azt sem jelenteném ki, hogy mindegyik csak házas lehet. Főleg huszonévesen.

2022. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3/


Én mondjuk jelenleg csak szexet keresnék az oldalon ehelyett mindegyik az állom kapcsolatát írkálja lefelé.

2022. aug. 30. 08:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Tinder..?


"Irkálja lefelé". Ez milyen szöveg xD? Arra nem gondoltál hogy belül picit összeszeded magad?:)

2022. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/


Ez csak egy szó semmi különös.Csak arra utaltam,hogy én most nem kapcsolat keresésre mentem fel erre még a szextárskeresőn is párkapcsolatot meg életük szerelmét keresik.

2022. aug. 30. 09:04
 7/11 A kérdező kommentje:

5/


Tindert próbáltam de semmi,mindenhol csak azt látom társat és életük szerelmét keresik.Vagy álca amit kiírnak.

2022. aug. 30. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor éld ki magad bulikban, de az ottani lányokat ne hülyítsd. :)
2022. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8/


Nem vagyok hülyítős típus hanem egyenes mivel ilyen oldalra felmegyek szerintem nyíltak a szándékaim én nem színészkedni megyek fel.Bulikba meg nem járok.

2022. aug. 30. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy nôcsábász ismerôsöm mondta, h ha sokat akarsz szexelni sok nôvel, akkor hülyíteni kell. Egyik sem szeretne csak egy numera lenni. A viszonyon szeretôt keresnek inkább. Ahhoz pedig kell a sztori, a mese.
2022. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!