Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van a szextárskeresőn lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a szextárskeresőn lévő nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya ember jó oké nem vagyok kigyúrva pl meg normális is vagyok.Megértem pl ,hogy egy nőre rengetegen ráírnak naponta meg sok marha de ha néha választ is kapok milyen fura mindig az a szöveg jön,hogy nem téged kereslek.Most akkor kérdés kit keresnek a nők mert mások is ilyen szövegről számolnak be.Vagy csak álmodozni vannak fent keresnek egy nemlétező férfit?

2022. aug. 31. 21:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
mit nevezel szex társkeresőnek? :D
2022. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Soroljam?

goldengate,szex.org(eropolis),szexrandi,viszony,vágyaid.hu,kupak.hu

Hírtelen ennyi jutott eszembe

2022. aug. 31. 21:34
 3/32 anonim ***** válasza:
44%
Ezek prostis oldalak amúgy? Egy prosti visszautasít?
2022. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem prostis csak akad az is a prostis oldalak pl a rosszlányok.hu
2022. aug. 31. 21:43
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Magyarul akkor ezeken az oldalak9n nem pénzért dugnak lányok?
2022. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

5/


Nem de ahogy elnézem legtöbb szórakozik vagy társat keres vagy nem tudja mit keres és befél vagy bot.

2022. aug. 31. 21:48
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Bot? Kétlem. Mondjuk kép nélkül nehéz ítélni, de van, amit elronthatsz, ha ezt írják. (Fogalmam sincs hogy mit..)
2022. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igen nekik legtöbbjüknek nincs képe sőt sokszor rendes kitöltött profiljuk sem ,nekem meg van.
2022. aug. 31. 21:54
 9/32 anonim ***** válasza:

Úgy értem téged nehéz ítélni kép nélkül. Persze kérlek, nekem ne küldj dickpicket! :)

Csak lehet hogy olyat keresnek, amiben ti nem egyeztek. Nőként sem ismerem a nőket.. :D

2022. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Jól látod tucatszám kapják a megkereséseket ezeken az oldalakon a nők. Ha csinosabb akkor akár napi 50-nél is többet. Viszont attól, hogy a bejövő levelek 90%-a kuka (képkunyeráló, láthatóan kamus, szimpla idióta stb.) még a normálisabbakból is bőven marad fent a rostán.

A szomorú helyzet, az hogy normális vagy még csak beugró szint. Önmagában kevés a szimpátia, vonzalom, vágy felkeltéséhez. A neten akkor tudsz csajozni ha élőben is megy a művelet. Kb. ugyanazok a fázisai és ugyanúgy kell végigmenni rajta. Azzal, hogy a neten nehezebb, mert meg vagy fosztva a személyes kontaktus, a non verbális kommunikációs csatornáktól. S ha még létre is jön a személyes tali, kv-s találkozó akkor sem jelent semmit, nem tolja le senki azonnal automatikusan a bugyit. Személyesen is domborítanod kell, elérned hogy tényleg le akarjanak veled feküdni.

2022. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!