Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen fenekelős szerepjátékok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fenekelős szerepjátékok lehetségesek?

Figyelt kérdés
Párom szereti ha elfenekelem és bár eddig nem is volt rá panasz hisz mindig megkapta a magáét mostanában szeretne szerepjátékozni és egyre töbször ami azt eredményezi hogy kezdek kifogyni az ötletekből szóval kinek milyen ötlete van fenekelős szerepjáték terén?

2022. szept. 5. 08:33
 1/8 Prókátor ***** válasza:
100%
Ami hosszú távon is jó lehet, az a tanár-diák vagy nevelőapa-mostohalány szerep lehet, valamint az uraság-cseléd szerep.
2022. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A párom egyszer féloldalt feküdt az ágyon, én meg hülyeségből rávertem a fenekére.

Csak mint kiderült, valahogy a herèkre is rácsaptam neki.

Bennem az volt, hogy azok mindig elöl vannak. Akkor tudtam meg, hogy időnként, bizonyos teshelyzetekben nem elöl hagyják, hanem a combok másik felére kerülnek, vagyis így hátra.

:)

Szóval ilyenekre is figyelni kell.

2022. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolti tolvaj-biztiőr, tanár-diák, rendőr-részeg garázda, katona-elfogott kém, démon által megszállt gazdatest-szektás hívő, aki mindenre hajlandó a démon parancsára... Legyetek kreatívak! :-D
2022. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Anya-fia a legjobb. Párod rossz kisfiú volt és te mint anyuka, elfenekeled.
2022. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Kudos!

A démonossal esküszöm ez az egyik leg kreatívabb komment amit eddig az oldalon láttam. :D

2022. szept. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk tanárnő-diák. Nagyon is valós, régen tényleg a hölgy tanítványa voltam.
2022. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Ki szeretném próbálni pörpálcàval a fenekelést
2022. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Ki akarom prôbálni a börpálca fenekelést
2022. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!