Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akarnak többen is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak többen is közösülni állatokkal?

Figyelt kérdés
Aki akar, azt mi vonzza ebben? Hogyan leli ebben az örömét?

2022. szept. 26. 20:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy azok akik ezt csinálják magukhoz az állatokhoz vonzódnának ,inkább hiánypótlásról lehet szó .Két ilyen emberrel beszéltem eddig az egyik azért csinálta mert a barátnői is csinálták a másik meg a mostoha papát képzelte oda közben .Elég extrém volt még hallgatni is valahol remélem csak ugrattak.
2022. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Gőzöm sincs, de az ismeretségi körben két esetről is tudok, azokat le tudom írni.

Egyikük egy bácsi, aki a tehenet... Őt a szex hiánya vitte rá. Pont a feleség előtt bukott le, szóval szerintem utólag már bánja, hogy nem maradt a kezénél.

A másik egy fiatal srác volt, akinek pedig gyönyörű barátnője volt, szóval a szexhiány ott szerintem nem merült fel. Ő a tyúkokat izélte, és mikor le lett vágva egy-egy, sírt is. Szerintem ő aberrált volt, azért csinálta.

Más ok nem jutna eszembe.

2022. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
51%
Mert nincs állatuk. Nekem van, és eszembe nem jutna.
2022. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Mert beteg az agyuk
2022. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Én hallottam olyan indoklást , hgy nem kell félni a terhességtől, mert a kutyától nem lesz terhes .
2022. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Van itt egy lány, aki a beteg barátnője kutyáját szpják felváltva, és amikor a barátnőjét dgja a kutya, ő meg nyalja a ki be járó kutya farkat, és utána a barátnőjéből kifolyó termést!

Ugyanezzel a barátnőjével, állítólag, közösen szptak lovat, és cseréltek ejakulátumos nyálat.

Remélem engem is csak megviccelt!

2022. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg itt van. Írjon rám. Lenne pár kérdésem.🤣
2022. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%
Miért? Miért? Szeretik az állatokat!
2022. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Ez is inkább fétis sztem 6. amit leírt peldaul sokaknak nem taszító, vagy csinálta is olyan, aki azért tagadná környezete előtt a dolgot, ilyesmi...


23/L

2022. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Fujjjj
2022. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!