Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyjából minden 9.-ik vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából minden 9.-ik vagy 10.-ik ember rendelkezik nem-heteroszexuális késztetésekkel, beállítottsággal?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem több.
2022. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha a kamaszkori elmúló kísérletezéseket is beleszámolod, akkor több.
2022. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem még úgy tanították, hogy 1000 emberből 1 aki nem heteró. Aztán olvastam 1-2%-ot. Mostanában már 10%-ot vagy akár a fölött is mondanak egyes statisztikák. Amúgy érzésre inkább 3-5% lehet, de szerintem az emberek döntő többségének legalább életében egyszer megfordul a fejében a gondolat, hogy "mi lenne ha..." vagy valami nem heteró gondolat, ha más nem, saját tükörképét nézve, de ezek többsége végül nem szül pozitív megerősítést, hanem inkább negatívat, tehát azt erősítik meg, hogy heteroszexuális az egyén. A nem heteroszexuálisaknál nyilván eljön az a pont, amikor ezt a gondolatot tovább szövögetik, rájönnek, hogy őket ez izgatja, stb.
2022. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anonim felméréseken a "nyugati" kultúrkörben 5-6% között mérik a melegek arányát, a biszexulásiokkal együtt 10-12%-ra. Hogy sok vs. kevés. Arányaiban tényleg kb. minden 9., 10., de 5 millió ffi magyar lakosságra vetítve az már 500 ezret jelent.

Ez nem jelenti azt, hogy ténylegesen ennyi aki vállalja is, csak azt hogy ennyi akiben valamilyen szinten megjelenik, de ebből nagyon sok van aki elfojtja magában.

2022. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
8%

Minnel fiatalabb generációról beszélünk, annál magasabb az arány. Néhány éve 0?1% volt, ma a 40-esek körében Nyugaton 3%, a tiniknél 17%.

Ugye folyamatosan terjed ez a progresszív kampány

2022. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is több!

Persze nem lehet következtetni semmire belőle ,de csak a mi családunkban vagyunk 5en melegek akik fel is vállaltuk

2022. okt. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
"9.-ik, 10.-ik", bzg levakarom az arcom ettől a szellemi kútmérgezéstől.
2022. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!