Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad hetero-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod magad hetero- illetve homoxszexuálisnak egy 1-10 terjedō skálán? (részletek alább)

Figyelt kérdés

Az emberek nagy része fejben már biztos eljátszott a gondolattal legalább pár pillanatig, hogy milyeb lenne egy hozzáképest szexulisan ellenkező beállitottságúval kezdeményezni (legyen akár 100% heteró- vagy 100% homoszexuális). Sokaknak csak egy rossz, megvetendő gondolat, másoknak csak csábító ábránd, valakinek pedig a bevett gyakorlat része lesz e gondolat manifesztációja.


Szavazz, vagy akár kommentben írd meg a részletes gondolataidat a témával kapcsolatban, hogy hova sorolod magad. Kiváncsian várom a szavazás eredményét. Lássuk, ki minek vallja magát.



#biszexualitás #orientáció #heteró #szexuális orentáció
2022. okt. 11. 12:08
A kérdező szavazást indított:
100% heteró - 0% homo (szigorúan csak az ellenkező neművel tudom elképzelni a szexet)
90% heteró - 10% homo (gondolatban néha felmerül egy azonos neművel való szexuális tartalú éritnkezés lehetősége, de inkább bűnös gondolatnak tartom)
80% heteró - 20% homo (néha felizgat a másik nemmel való éritkezés gondolata, de a valóságban nem merném kipróbálni)
70% heteró - 30% homo (néha el tudnám képzelni, esteleg már volt is azonos neművel), de nem tudnám az életem szerves részének tekinteni.)
60% heteró - 40% homo (van, hogy élvezem az azonos neműek közeledését, de többnyire a heteró kapcsolatok híve vagyok.)
50-50% (tisztán biszexuális, teljesen mindegy kivel szexelek vagy akár élek)
40% heterò - 60% homo (van, hogy élvezem az ellenkezőek neműek közeledését, de többnyire a homo kapcsolatok híve vagyok.)
30% heteró - 70% homo (néha el tudnám képzelni, esteleg már volt is ellenkező neművel), de nem tudnám az életem szerves részének tekinteni.)
10% heteró-90% homo (gondolatban néha felmerül egy ellenkező neművel való szexuális tartalú éritnkezés lehetősége, de inkább bűnös gondolatnak tartom)
0% heteró - 100% homo (szigorúan csak az ellenkező neművel tudom elképzelni a szexet)
84 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Aromantikus biszexnek tartom magam, csak pasiba tudnék szerelmes lenni, de izgat a gondolat, hogy milyen lehet nővel. A 80% heterora szavaztam.

N

2022. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen, ezt hívják Kinsey-skálának :)
2022. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

80%hetero-ra szavaztam. Szerintem kipróbálnám lánnyal, mert a gondolata nagyon is izgat, de aztán élesben nem tudom mi lenne :)

27N

2022. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

99%hetero vagyok. Egyszer kipróbálnám nővel, csak a móka /kaland kedvéért, de sem szerelmes nem tudnék lenni nőbe, sem kapcsolatot létesíteni.


N25

2022. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
#4 ezt hívják un. heteroromantikus biszexuálisnak. Azaz szexuálisan "ezt-azt" el tud képzelni a saját nemével is (akár "mindent" is), de érzelmi alapú kapcsolatot csak ellenkező neművel tud kialakítani.
2022. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha a leírás nem lenne ott, használható lenne a szavazás, de így nem jó. Én a 30% hetró, 70% homo lennék, mert a nők jobban bejönnek szexuálisan. De mi az a rizsa, hogy "néha el tudnám képzelni, esteleg már volt is ellenkező neművel), de nem tudnám az életem szerves részének tekinteni.)"

A 30% nagyon nem néha, ráadásul ez nem így működik. Az, hogy nagyobb eséllyel tetszik meg egy nő, nem azt jelenti, hogy férfivel nem lehet semmi komoly. Kisebb rá az esély, de van, sőt, mivel több a heteró pasi, mint a leszbikus nő, matematikailag is legalább akkora esély lesz mindkettőre. Most pl évek óta férfivel vagyok. Szeretem, és őt pont vonzónak találom.

2022. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként, engem felizgatna ha lesz . phatnék egy srácot, de minden más opció hidegen hagy/taszít. Az anális szex teljes mértékben taszít, az meg h engem sz . pjanak nem vonz, talán hagynám, de nem élvezném az biztos.


A sz . pás viszont rendszeres fantáziám vmiért, de még nem mertem kipróbálni, és valszeg nem is jön meg a bátorságom soha...

2022. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 NTBS ***** válasza:
100%
100 % heteró.
2022. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Olyan h 100% heteró az szinte nem is létezik, max olyan h 99%, 99.9%, de a 100% annak végtelen az 1-hez az esélye, azaz tart a 0-hoz...
2022. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb leszbikus no vagyok de ertekelem a muveszetet es empatikus tudok lenni egy nagy dekadens orgiaval is
2022. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!