Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van heteró fiúként tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van heteró fiúként tapasztalatotok más fiúkkal, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Mivel érdekelne ilyen több haverommal is, de nem tudom hogyan vezessem be a témát. Ötletek? Pl. hogy vezessek be egy közös kiverést?

2022. okt. 13. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Heteróként semmilyen, mert pont azért vagyok heteró mivel semmire sem vágyom a saját nememmel. Szóval rossz a kérdés, biszex vagy, ennek megfelelően tedd fel. Egy heteró nem fog belemenni, azt kell kiderítened a haverod biszex-e vagy sem.
2022. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt érdemes megtudni, hogy van-e rá érdeklődésük. Beszélgetéseket kell figyelni és terelni kicsit ilyen irányokba, nem pedig egyből a közepébe vágni.
2022. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

En bi vagyok

De voltam mar heteroval

2022. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

"hogy vezessek be egy közös kiverést?"

Ez engem is érdekelne :D


Amúgy szerintem egy heteró is érdekelhet szerintem a téma, de kapcsolatot lehetetlen összehozni egy heteróval.


Kinsey -skála..

2022. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

3as vagyok

Akit erdekel az irjon

2022. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
haverral nagyon kanosak voltunk és ne volt barátnönk..néztunk porot,persze felállt..vertük,aztan egyszer csak elkaptuk egymasnak...fuu de jo volt...élveztük
2022. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam az első közös maszatinál nem én voltam a kezdeményező, de a történet röviden hogy haver fent volt nálunk mikor egyszer csak mondta hogy ő most hokizik egyet, azt se tudtam mi az. Aztán lefeküdt tesóm ágyára, majd elővette és elkezdte húzogatni. Utána ezt már mindketten csináltuk többször is, volt mikor egymásnak. Mindez még általánosban volt. Azóta is néha rám jön hogy jó lenne valakivel egymásnak....
2022. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!