Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Korai magömlés, irányíthatatla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés, irányíthatatlan farok mozgások, van összefüggés?

Figyelt kérdés
Korai magömlésben szenvedek, 1000 dolgot próbáltam már, semmi nem segített. Arra lettem figyelmes, hogy maszturbálás során minden egyes fel-le húzásnál akaratlanul megfeszítem majd elengedem a péniszem (fel-le mozgatom), és emlékszem fiatalon masztizáskor ezt csináltam, hogy minél előbb felálljon a farkam (azt gondoltam hogy így pumpálom bele a vért), és tudjam rendesen verni (lehet maszti közben is csináltam), és azt vettem észre, hogy most is maszti közben megfeszítem/mozgatom a farkam (gondolom a gátizmommal, vagy nem tudom mivel lehet fel-le mozgatni a péniszt). Nem tudom hogy ez normális-e, mindenkinél így van ? Ilyenkor (ráfeszítéskor) érzem, hogy sokkal erősebb a szexuális érzés, és gondolom partnerrel való szex közben is ezt csinálom, kontrollálni azonban nem tudom sajnos. Valamint reggelente úgy kelek, hogy az álló farkamat lefele "hajlítom" és közben feszítem ezt az izmot, mert jó érzés ... Normális ez, vagy mitől lehet ? Mit lehet ellene tenni ?

2022. okt. 25. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ez már berögződött, elrontottad
2022. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért remélem nem ennyi az élet :D Te Férfi vagy, nálad nem jelentkezik ez a "berögződés" ?
2022. okt. 25. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem természetes amit átélsz ilyenkor, nekem is megfeszül kicsit jobban mikor izgatom, és ellazul picit mikor abba hagyom, ez természetes.

A korai megömlésre pedig a megoldás a gyakorlás, minnél tovább próbáld elnyújtani, persze nem rögtön kell egy órás masztira gondolni, csak fokozatosan, egyrészt segít hogy később jobban bírd, másrészt az orgazmus is jobb lesz a végén.

Gyakorolj csak!

Hajrá, idővel menni fog! :)

2022. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ... gyakorlom már jó ideje, hogy minél tovább húzzam, átlagban 15 percig csinálom, de sajnos a koraiság szex közben nem változik. Köszi a választ, jó tudni hogy nem ezzel van a gond :)
2022. nov. 14. 08:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!