Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha meleg és csak ki akarta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg és csak ki akarta próbálni velem most mégis miért akar többet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival elkezdtünk randizgatni és egy idő után le is feküdtem vele. Nekem ez volt az első szexuális kapcsolatom és igazából nagyon élveztem és a szex után minden rendben volt, de másnap már nem keresett és utána megírta ő igazából a férfiakhoz vonzódik csak nőkkel is ki akarta próbálni...

Ez nagyon rosszul esett elmondhatta volna a legelején, hogy mit is akar valójában.

Aztán eltelt egy kis idő én nem foglalkoztam vele mert meg is bántott és úgy éreztem felesleges a továbbiakban beszélnünk.

Később mégis rám írt, hogy talán nem is meleg vagy biszexuális mert miután lefeküdt velem rám gondol és ha benne lennék összejöhetnénk.

Megírtam neki, hogy nem mert megbántott és ennek vége, de most az élet úgy hozta, hogy egy helyen dolgozunk és folyamatosan próbálkozik nálam. Azon gondolkodom sajnos munkahelyet váltok mert nem szeretnék tőle semmit, mert átvert ami még mindig szarul esik.

Mit csináljak? Egyáltalán miért akar most bármit is ha a szex után elsőnek lerázott?

26n



2022. okt. 28. 10:10
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
40%

Könnyen a horogra akadtál és bevetted a dumát.


Emiatt akar többet.

Sosem volt a faszikám meleg.

2022. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Fiatalok vagytok, vsz. ő se tisztázta még le magában, hogy mi is.

A veled való szex után rájött, hogy jó az lánnyal is, emellett szimpatikus is lehetsz neki.

De vsz. időnként úgyis megcsalna fiúval.

2022. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Az van hogy nem meleg, és behülyíthető potyapuncit keresett, akit ezzel a fals dumával könnyen megdughat. Na ez vagy te a sztoriban.
2022. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha nem meleg minek hazudta azt?

Én a szex előtt teljesen heterónak gondoltam.

Egyébként volt férfival és nőkkel is kapcsolata állítólag de eddig mindig csak a férfiakkal élvezte a szexet ezért melegnek vallotta magát, amiről én tényleg nem tudtam.

2022. okt. 28. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Akkor meg csak le akarat pattintani: nem kapott új puncit, úgyhogy most meg visszamászna a bugyidba.
2022. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, pasasnak akkor se higgy ha kérdez, amikor a szex érintett valamilyen úton-módon.
2022. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
50%
Kérdés: te helyből van ilyen hülye, vagy nekifutásból?
2022. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszek már neki és nem is szeretnék már tőle semmit, viszont nagyon nyomulós a munkahelyemet is miatta fogom otthagyni pedig nem szeretném, de együtt dolgozni nem tudok vele.
2022. okt. 28. 10:48
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
77%

Várjál, van egy idevágó dalocska:


https://www.youtube.com/watch?v=t2sfdjgswNQ


Amúgy meg, munkahelyen bejelented, h zaklat és csá.

Kivéve, ha ő a főnököd.

2022. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Istenem kérdező!


Milyen kellemes emlékek. Volt nekem is egy 25 körüli csaj az életemben, aki a legkeményebb kamu dumákat is bevette. Egy idő után sportot űztem belőle, hogy bármit mesélek neki, ő komolyan elhiszi.


Egy előnye volt, ha akartam találkozni vele, akkor 2 perc alatt ledumáltam, és rögtön szétrakta, ha nem akartam, akkor elmondtam, hogy afrikába megyek negyed évre elefántokat menteni, és egy kérdése nem volt, hogy akkor ez így mi merre mennyi.



Az a férfi a legszerencsésebb a világon, aki talál egy ilyen csajt.

2022. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!