Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van akit a felesége fenekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit a felesége fenekel el otthon? (Hogyan, mennyire?)

Figyelt kérdés
Domináns feleség.

2022. okt. 31. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Te a feleség vagy?
2022. okt. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A net nép többsége most nem fog velem egyet érteni de nem érdekel le fogom írni amit gondolok és hozza teszem nem nem vagyok semmi ellenes mindenki azt csinál amit akar de.....



Férfi társaim legyünk már egy kicsit tökösebbek itt egy újabb kérdés ami bebizonyítja hogy bizony sajnos egyre közelebb kerülünk ahhoz hogy a nők hordják a nadrágot a férfiak pedig max egy kis szoknyát amit haza érvén a nő felhajthat hogy rendre elverje az urát esküszöm sírva könyörgök most már a szürke 50 árnyalata írójának hogy abból a bizalomból ami az első 3 könyve volt csináljon egy negyedüket hogy vissza térjünk abba a helyzetbe amikor is a férfi volt a domináns fél az irányító és a nő az aki oda adta magát a férfinak hogy megkaphasson egy kiadós fenekelést melynek következtében a férfi is és a nő is élték tovább életüket és mind2en sikeresek voltak a munkájukban mert a férfi tudott parancsolni a munkásainak a nő pedig a saját munkája mellett másnak is tudott segíteni hiszen mindent elvégzett


A magam részéről pedig elképesztően elegem van hogy nem azért nem találok fenekelésre partnert úgy hogy én adom a lánynak mert kis nyikhaj lennék akinek lehetetlen lenne az irányítás sokkal inkább mert lassan minden lány inkább engem fenekelne hiszen kizártnak tartják hogy én ezt nem akarnám



Szóval ami a lényeg kedves férfi társaim legyen elég és kapjuk össze magunkat ne legyünk puhányok mert bár van az úgynevezett papucs férj de ez nem azt jelenti hogy a kiszolgálás után büntetést kell kapjatok ha valamit elcsesztetek

2022. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék neki ha néha megtenné. De sajnos nem.... már jól esne nagyon...
2022. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha élettárs is játszik, akkor igen. Fakanállal, jó erősen. A játék, hogy némán és mozdulatlanul kell bírnom.
2022. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Néha egy-egy lány ismerősömmel szoktam deresre húzatni magam. Bőr borítású deresre szíjaz, majd ujjnyi vagy hüvelykujjnyi vastag vesszővel 25-öt vagy 50-et kapok. Nagyon élvezni szokták.
2022. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőként írom ezt, nem fordult még elő hogy én fenekeltem volna el őt, mindkettőnket jobban izgat ha én kapom, szinte minden nap el szokott fenekelni. 21/L
2022. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!