Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha elmesélném a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmesélném a legjobb barátomnak, hogy egy délután és este alatt minimum 16 alkalommal juttattam a csúcsra a barátnőmet, akkor hazugnak gondolna?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy igen, ezért inkább nem mesélem el neki.
2010. szept. 29. 00:11
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:
100%
ha azt gondolja hazudsz neki akkor nem csak haver, és nem egy igaz barát.
2010. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
100%

ha azt gondolja hazudsz neki akkor CSAK haver, és nem egy igaz barát.



aj elírtam*

mért nincs itt javítás gomb?...

2010. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

1. ezt én se hiszem el

2. ne itt dicsekedj vele, mikor azt se tudjuk, ki vagy! :P

2010. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem igaz barát, hosszú évek óta bármikor bármiben számíthatunk egymásra. Bármit meg tudunk beszélni. Mi a barátság, ha nem ez? A probléma az, hogy ez egy olyan sztori, amit én se hinnék el magamról, ha nem velem történt volna.
2010. szept. 29. 00:17
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
ha ezt a hazugságot beadod neki akkor nem fog barátnak tartani mivel rájön hogy egy hazug ember vagy
2010. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Moszuke ***** válasza:
100%

én is hallottam már fura számokat, és elhittem.

a nők teste kicsit másképp működik.

2010. szept. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kicsijames válasza:
100%
Mi van akkor, ha a barátnőd számolt duplán? 8 is remek dolog különben. :)
2010. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, akkor tuti azt gondolná, hogy nem OK a történet.


Ha igazán barátod akkor -még ha úgy is gondolná- nem rágalmazna azzal, hogy hazudsz, hanem azt mondaná, hogy megjátszotta magát a partner.


Az én barátom már azt sem hitte el, amikor elmeséltem neki, hogy az első szexuális partneremet -akkori barátnőmet- 4 szer, és majdnem 5 ször juttattam a csúcsra 1 aktus alatt.


F21

2010. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő nem számolta. Nem volt olyan állapotban, hogy számolni tudjon. Csak röhögni, meg karmolni tudott. Amúgy nagyon szerencsés alkat a lány. Volt olyan partnerem, aki örült, ha egy összejött.
2010. szept. 29. 00:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ti minden rekordot megdöntöttetek - ha igaz. Majd jövőre újra hallunk felőletek, a Guinness Rekordok Könyvében!
2010. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!