Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz pasik! Nem gondolkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Nem gondolkoztatok azon, hogyha nem jön össze nővel, kipróbáljátok pasival, hogy meglegyen az első?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1-es, tán pesti srácok újságíró vagy? :D

Fel sem merült bennem szűzként kipróbálni pasival. 6-os leírta a szüzesség meghatározását.

2022. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én anno gondolkodtam rajta (de akkor már tudtam hogy biszex vagyok), végül annál maradtam hogy csajjal legyen az első.

Lehet én vagyok tájékozatlan de akkor egy meleg srác örökre szűz marad akárhányszor létesít intim kapcsolatot sráccal? Szimpla kérdés a részemről

2022. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hàt az anàl szüzességét tuti elveszìtì XD
2022. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sose fordult meg a fejemben fuuuujj
2022. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!