Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kellemetlen szaga van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szaga van a barátnőm nemiszervének? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A barátnőm istenien oráloz nekem, amit nekem viszonozni is kéne. De 10ből 8-9 alkalommal mindig gyorsan továbblépek a nyalástól, mert a hüvelye kellemetlen szagú. És a kezemen is szoktam érezni, mikor ujjazom. Szinte mindig zuhanyzás után szexelünk, és tudom biztosan, hogy alaposan megmossa ott is, és mégis szagos neki. Nyilván nem akarom megbántani, érzékeny az ilyesmire. Amúgy a kémia nagyon jó köztünk, és a szex is, csak ez az egy, ami elég zavaró. Mitől lehet neki szerintetek, és hogyan oldhatnánk meg a problémát, hogy ne is bántsam meg?

2022. nov. 12. 19:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen, és azért emeltem ki, hogy 10ből 8-9 alkalommal, mert ritkán előfordul, hogy semmi kellemetlen szaga nincs, hanem isteni finom. Nem tudok rájönni, olyankor mitől nincs neki.
2022. nov. 12. 19:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólsz neki, akkor hogy akarod hogy változzon, de most komolyan?
2022. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki hogy nem eszik élesztőt tartalmazó ételt, sez komoly!
2022. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dohányzik?
2022. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Dohányzik?"

Az sajnos megy ezerrel. Én nem nagyon hittem ezekben, hogy ettől kellemetlen ízű, vagy szagú lehet. Vajon emiatt?

2022. nov. 12. 20:02
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Könnyen lehet, hogy akár emiatt is lehet.
2022. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És milyen más okai lehetnek még?
2022. nov. 12. 20:12
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Az élesztős ételek, gombás bűzös szagot okoznak. Mint ha gombás fertőzése lenne, de ilyenkor nem fertőzésről van szó! Csak egy biokémiai folyamat, amire így reagál a szervezete. Csak abból gondolom, mert írtad a 10 ből 8 alkalommal van ez! Ez összefüggésbe hozható, logikusan az étkezéssel!
2022. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Borotválja vagy szőrös neki? A szőrtől is lehet.
2022. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Az élesztős ételek, gombás bűzös szagot okoznak."

Ez érdekes. A kenyértől is lehet akkor?

"A szőrtől is lehet."

Csupasz mindig. És csak a hüvelyen belül érződik.

2022. nov. 12. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!