Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki tartotta már be valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tartotta már be valaha a "no nut novermbert?"

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi értelme van? Egy értelmetlen kihívás és úgy se tudja meg senki hogy betartottad vagy sem és azt sem tudják hogy épp csinálod-e ha csak nem dicsekszel. No shave novembernek legalább van valami látszata van és felhívja valamire a figyelmet.


De itt a valódi kérdésem az annak ellenére hogy semmi értelmét nem látom, más már tapasztalta az értelmét? Tényleg jobb 30 nap kihagyás után a szex/maszturbálás?



#orgazmus #maszturbálás #szex kihívás
2022. nov. 15. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs semmi értelme.

Egyedül arra jó, hogy az ember megismerje a korlátait és hogy rájöjjön mennyire az ösztönei irányítják.

Csak poénra jó, hogy el tudj marhulni a haverokkal meddig bírtad, arra viszont nagyon.

2022. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer poénból megcsináltam, sőt még tovább is!

55 napig bírtam

2022. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. 4 évesen. 🤣
2022. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert el sem kezdtem. Hülye lennék megvonni magamtól a jót :) Semmi gondom a maszturbációval, csinálom amikor jólesik és pont. Nem ártalmas, semmi bajod nem lesz tőle. Egyébként is, ha sokáig visszatartod azzal csak magadnak okozol kellemetlenséget éjszaka amikor meglátogat a g.citündér 😃
2022. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, de egyszer csináltam egy "don't do december"-félét, három hétig nem nyúltam magamhoz advent idején

totál felesleges volt, de hát gátlásos kamaszfiú voltam, bűntudatom volt a maszti miatt, meg az is aggodalommal töltött el, ha a nyomástól utólag megduzzadt a fitymám

2022. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok, még annyi, hogy a saját tapasztalatom szerint egy-két nap önmegtartóztatás után legjobb a szex. ha két-három napnál hosszabb ideig nincs semmi merevedés és izgatás, akkor a szervezetem rááll arra, hogy nincsenek szexuális dolgok az életemben, és lejjebb kapcsolja a vágyat és az érzékenységet is (utána ha megint magamhoz nyúlok, nem okoz akkora örömöt). szóval hosszabb önmegtartóztatás után az első elélvezés nekem pont, hogy elég silány szokott lenni

de ez csak a saját tapasztalatom

2022. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ki akartam próbálni, mert érdekelt, hogy kibírom e.

De a párom 1 hét után úgy befeszült a megvonástól,

hogy feladtam.

2022. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Én se értettem mire jó

Idén viszont kirpobáltam, és 13 napig bírtam

Nem gondoltam hogy ennyire nehéz lesz, egy tök jó önismeret volt, hogy mennyire tud vágyni az ember az orgazmusra

2022. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ma reggel megbuktam 😅
2022. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én betartottam 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 és 14 éves koromban. Azóta nem.
2022. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!