Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Őszintén az mennyire profi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén az mennyire profi, és tapasztalt domináns, aki még ráadásul előadást is tart, aki le..ar.a a fokozatosság elvét és véraláfutásosra fenekel egy újonc, tapasztalatlan érdeklődőt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Nevetséges pózereknek tartom ezeket szub ként.
Most ismerkedem a bdsm el, de egy hétköznapi idősebb domináns ban jobban bízom szubként.
Nem vagyok járatos a témában, de érdekel, és komolytalannak találom ezeket a rendezvényeket.
Érdekel a téma és sok mindent lehet tanulni egy ilyen rendezvényen
Csak a látogatók, és a társaság miatt megyek el.
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez nem dom, hanem önző alak


45/F

2022. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Prókátor ***** válasza:
100%
Sajnos sokan hiszik magukról, hogy jók lennének domnak, de kevesen ismerik a téma finomságait. A szakirodalom sokat segíthet, viszont sajnos gyakorlás nélkül megtanulni sem tudják.
2022. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csak egy kis info, a nemrég volt bdsm konferencián még előadást is tartott!

Na ez a hoppá! Akkor a tudatlan amatőrök is tarthatnak előadást!

2022. nov. 17. 09:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem mélyedtem bele, engem is érdekel ez a téma, bizonyos játékok de megvan a saját utam, elképzeléseim, viszont aki attól érzi magát férfinek, hogy hülyére ver másokat, azt szánalmasnak tartom.
2022. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Itt válaszolnék a privát üzenetre, ha nem gond!

Nem én vagyok a szenvedő alanya, hanem egy switch kis tanítványom, akiben olyan tűz ég ami kevés emberben. Egy nagyon ígéretes mindkét oldalt tekintve! Csak a kíváncsiság amit nem tud kordában tartani!

Tanítottam, neveltem már a bdsm világ számára két, mára már elismert és kedvelt dominát, akik csak mellettem tudták a szub énjüket megélni.

Büszke vagyok rájuk, és a mai napig majdnem napi kontaktban vagyunk.

De a mostani kis tanítványom féltem, mert nagyon fiatal, és kalandvágyó!

Ez a fenekelés is egy házibuli keretein belül történt!

2022. nov. 17. 09:51
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
nem inkább féltékeny vagy hogy más is foglalkozik a kis tanítványoddal?
2022. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"4

Helyes! Járd a saját utad, de a szub ra mindig vigyázz, mert érte te vagy felelős, rá neked kell vigyáznod!

2022. nov. 17. 09:54
 8/15 A kérdező kommentje:

"6

Mivel nem a tulajdonom, és nem birtoklom, így féltékeny sem lehetek. Ő tudja hogy az engedélyem nélkül nem mehet máshoz! Ezt töredelmesen bevallotta hogy helytelenül tette!

Ha ilyen kérdést tettél fel, akkor még az alapszabályokat sem ismered!

Ne hétköznapi ember szintjén közelítsd meg a kérdést!

2022. nov. 17. 09:59
 9/15 A kérdező kommentje:

"8

Meg is kellene indokolnod!

Nem vall bölcs gondolkodásra, ha ismeretlen szapulsz valakit!

Az írásodból, gyanítom hogy egy félre informált szub vagy!

2022. nov. 17. 10:06
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Rengeteg középműdom van a "szakmában" akik osztják az észt, el vannak szállva maguktól és feszítenek az ilyen-olyan bulikon, performance-okon hogy mekkora tudorok, x éve csinálják, meg mennyi tanítványuk volt stb. de közben csak elméleti öntelt okostojások akiket a komolyabbak szánalmas mosollyal hallgatnak.

Szóval ne sértődj meg de két eset lehetséges:

a) A fickó tényleg csak egy okostojás középműdomocska.

b) A fickó tényleg profi és valójában kevesebbet tudsz a partnered határairól, arról hogy mi lehet benne mitsem azt gondoltad...

Hogy a) vagy b) azt mi ennyi infóból nem fogjuk tudni eldönteni, bár a kérdésed és a hozzászólásaid alapján te inkább megerősítést várnál a prekoncepciódra.

2022. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!