Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem értem, milyen a szexualitá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, milyen a szexualitásom. Bisexuális? Straight? Stb.

Figyelt kérdés
Szeretem a fiúkat, de szeretek egy lányt(nem tetszik, hanem szeretem), de csak is őt már 5 éven keresztül, szóval más lány nekem nem tetszik, és nem is tud tetszeni semelyik, nem is szimpatikus, ezért nem érzem úgy hogy bisexuális lennék, szerintem nem is vagyok az. Rövidebben voltak kapcsolataim fiúkkal, tetszenek is, szóval nincs olyan, hogy csak úgy vagyok velük, de csak eggyetlen lány tetszik, más nem. És azt akarom kideríteni, hogy milyen a sexualitásom.

2022. nov. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad is lány vagy?
2022. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, ha csak egy is, akkor is az vagy.
2022. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van valami ilyen hogy omnibiszexuális? Egyébként ez biszexualitás mindenképp. Nem kell hogy 50-50 legyen az arány
2022. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem konkrétan heteroromantikus biszexnek kategorizált egyszer vki.

Van egy ismerősöm, ő mindig pasikkal járt, férjhez is ment..stb viszont egyszer beleszeretett egy nőbe. Azt mondta, h nem tartja magàt melegnek, de ez van, ezt a nőt szerelemmel szereti. Sose nézett más nőre.

Nyilván neked is vmi ilyen "cifrább verzió" jutott, nem átlagos.

De ha elfogadsz egy tanácsot: pont teljesen mindegy, hogy melyik "kategóriában" vagy. Nem számít, hogy milyen szóval illetik a szexualitásodat. Csináld ami jól esik, élj úgy ahogy jól esik. Élj, szexelj, szeretkezz azzal, akivel jól esik.

2022. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ertem en, hogy szereted de szexualisan is kivanod? Ez fontos szempont.
2022. nov. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!