Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ennyire elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire elfogadott társasházakban hangosan szexelni?

Figyelt kérdés
Hála istennek én kertesházban lakom, de mikor egyik barátnőmnél voltam, és a fölöttünk lévők elkezdtek szexelni, nekem rohadt kellemetlen volt, el is mentem sétálni inkább. Nem akarom azt hallgatni, hogy egy nő olyan hangokat ad ki, mint aki éppen vajúdik, a pali meg hörög mint a dúvad. Most láttam egy posztot facen, az emberek egy levelet gúnyoltak ki, amiben valaki leírta, hogy legyenek szívesek nem ordítva élni a szexuális életüket, mert vannak akik pihenni szeretnének. Szerintem teljesen normális kérés volt. Nevezzetek prűdnek, de szerintem alapvetőnek kéne lennie, hogy nem ordítok mint akit épp kibeleznek, ha tudom, hogy ezt mások is hallhatják, és zavarhatom őket vele. Engem egyébként is rohadtul zavarna, hogy mások azt hallgatják, ahogy én és a párom épp szerelmünk legintimebb aspektusát éljük ki, ami senki másra nem tartozik, csak ránk. Nő vagyok én is, mégis tudom türtőztetni a hangomat, vagy ha nem, akkor marad a száj bekötés, hát istenem. Szerintem ez max azoknak imponál, akiknek valami ilyen fétisük van, és beindítja őket, hogy hallgathatják/mások hallják őket.

2022. nov. 21. 00:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar. Keféljen a világ :D Még mindig jobb, mint a kád aljára szorított fing bubihanggal. Mondjuk ott már a saját nője szólt rá, hogy fejezzed mán be...
2022. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 ne màr hogy az is àthallatszik 🤣🤣 sirok
2022. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az a baj, hogy az emberek már tényleg annyira önzőek, hogy nem fogják fel, hogy rajtuk kívül is vannak több ezren a közvetlen környezetükben és az szó szerint LEHETETLEN, hogy ennyi ember mindig igazodjon mindenkihez.

Teljesen normális, ha valaki fúr/farag/sír a gyerek/szeretkezik, stb... Minden van olyan, aki pihenne, akit zavarsz. Lehetetlen, hogy ne dühíts fel valakit, ha húst kloffolsz, stb. Akkor is, ha kertes házban laksz. Ott is van hangos zene, szex, felújítás, stb.

Nem ezzel fogok törődni, ha épp nekiálltam szexelni a párommal és én sem várom el, hogy miattam ne újítsa fel valaki a lakását, vagy ne gyakoroljon a hangszerén...

Nekem inkább az a fura, ha valaki ezt nem érti és nem képes elfogadni, hogy ennyi ember egymás mellett máshogy nem is tud élni...

2022. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 A gyerek sírás, meg a felújítás azért más, mert azzal nem tud mit csinálni az ember, hangos és kész. De az mindenkinek a saját döntése, hogy üvölt mint a fába szorult féreg, vagy tekintettek van másokra és moderáltan ad hangot az örömének.
2022. nov. 22. 10:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Jézusom ember, csak élvezik. Ennyi erővel a gyerek se sírjon, hanem mondja el az anyjának hogy mi baja van. Nem miattad fogják visszafogni magukat.
2022. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk volt hogy a szeméttároloba bebúktak s elemi erővel basztak..Az egész ház zengett tőlük;)
2022. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!