Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legundorítob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legundorítobb szexuális élményed? Mikor történt ? Kort és nemet is írj.

Figyelt kérdés

#szex #unor #élmémy
2023. jan. 8. 18:02
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
77%
16-os, lehet, hogy tapasztalatlan volt a srác, nem számított rá, hogy ez lesz.
2023. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
40%
17. Nem biztos, hogy koton nélkül volt a dolog.
2023. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
90%
Azt írta szaros lett a farka akkor bizony koton nélkul volt
2023. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
54%
Szaros lett a kotonos farka. Így is lehet érteni.
2023. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
90%
Ja csak nem ezt irta
2023. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 mantis religiosa ***** válasza:
19%
Lehet, hogy volt rajta koton, csak aztán szétmarta az anyag a gumit.
2023. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
36%
16os vagyok, koton nélkül volt, a srác nem volt szűz, mert kb olyan tág volt hogy a farkam 2-3x vastagabb is lehetett volna akkor is siman mozgott volna benne
2023. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
64%
Akkor még ha ki is mossa magát, valószínüleg ez Lett volna. Ez az eredményebaz állnadó segghasználatnak. Kitágul, nincs ezen kit csodálkozni.
2023. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim válasza:
63%
Tulajdonképpen nekem semmi nem volt undorító, ez persze a szexre vonatkozik, a pinanyalásT meg kifejezetten kedvelem, nélküle még a farkam is nehezebben keményedik. Még a faszszopást sem tartom undorítónak. Hogy én még nem művelem az csak azért van mert azt még nem kívántam meg, de nem zárom ki hogy egyszer arra is sor fog kerülni. Ez többnyire a partnertől és a saát vágyaimtól függ. Egy dolog biztos lassan de biztosan erősödik a homoerotikus hajlamom.
2023. márc. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
76%

Parom nagyon akarta hogy anál bekapjam egy par alkalomnal nemet mondtam de egy idő után belementem és miután már rendszer lett egyszer egy buli utan mindketten ittas allapotba voltunk es akkor ugye nem a legtisztabb ott az ember ha nem takaritja ki es kivette a popsimbol es atrakta a szamba a kemenyen dugta a szamat nagyon es mikor elvezett el akkor ranyomta a fejem teljesen es fulladoztam es utana ahogy kivette a szambol azonnal lehanytam

Ezutan megpofozott hogy tehetek ilyet

2023. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!