Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van egy férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy férfinek OnlyFans-en?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről? Megint a nagy nemi egyenjogúságok, aztán ha én 33 éves férfi létemre ebből szeretnék egy kis mellékest, szerintem semmi esélyem.

Most komolyan vannak nők akik fizetnek férfi tartalomért?

Erősen gondolkozok egy oldal elindításán. Természetesen 18+ kategóriáról beszélek.



2023. jan. 13. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb az esélyed a sikerre az biztos, mint egy nőnek.
2023. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a melegek körében.
2023. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is olyan nő, aki ilyenért fizet az max egy top 1-5% kategóriás fasziért tenné. Példa: [link]


Te ilyen vagy? Mert ha nem, akkor szerintem felejtős.

2023. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkozok rajta, melegek számára, bár hetero vagyok de talán valami soft tartalommal lehetne mérsékelt sikerem.
2023. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha über jól nézel ki akkor lehet sikered, vannak ffi előadók is - mármint a melegek körében, mert a női felhasználók nem fognak ezért egy petákot sem fizetni. A tartalmat is úgy kell alakítanod hogy a melegeknek bejöjjön, szóval bro' a púzód is mutogatni kell majd 😄
2023. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na belevágtál végül?
2023. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!