Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. párommal körülbelül van, hogy egy hónapja már szexelünk (gumival) VISZONT az a probléma, hogy a párom egyáltalán nem tud kielégülni szex során. Felizgul, de nem tud kielégülni. Tudom h nincs probléma a pénisz méretemmel és tudom hogy megvan a kellő előjáték is ugyanugy. Mindenhogy próbáltam már, még orális szex úton is de sehogy sem sikerül. Talán több ideig kéne csinálnunk? Esetleg több időbe telik neki h előjöjjön?

2023. jan. 16. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A párod másokkal már elégült ki szex során?
2023. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha masztizik van orgazmusa?
2023. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Mi a távolból nem tudunk segíteni, mert nem tudjuk mi jó a párodnak, hogy tud a legjobban ellazulni. Szóval a legbiztosabb ha megkérdezed tőle!

Tanács: ne gyakorolj rá nyomást! Ne érezze az orgazmust valami mindenáron elérendő célnak. A szex, a szeretkezés az nem olyan mint egy hegymászás hogy mindenképpen ki kell tűzni a zászlót a Himalájára. Élvezzétek együtt töltött időt, az együttlétet és fokozatosan egyre jobban hangolódj rá. Minden másra meg ott a kommunikációnak hívott csodaszer :)

2023. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Velem vesztette el elsőnek.
2023. jan. 16. 00:21
 5/14 A kérdező kommentje:
2. Igen. Egyszer masztizott magának és úgy volt orgazmusa. Ezért van h nem értem hogy tud saját magától kielégülni viszont az én péniszemtől meg nem...
2023. jan. 16. 00:22
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
ezen csak az idő segíthet, ő kell magának felfedezze előbb, hogy mi a jó és utána rávezessen téged. Továbbá lehet pszichológiai gátja is az együtt létnek, még nem tudja magát teljesen elengedni előtted.
2023. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
#5 a nők igen nagy részének NINCS hüvelyi orgazmusa csak a csikló direkt ingerlésével tud eljutni a csúcsra. Ha a párod ilyen típus akkor tökmindegy hogyan, mennyi ideig, hogy csinálod nem fog elélvezni dugás közben. Meg kell tanulnod úgy nyalni, olyan ritmusban, ütemben, olyan ráhangolódással mintha magának csinálná.
2023. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Értem. köszönöm
2023. jan. 16. 00:25
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
#7! Azt egy szóval sem említette, hogy nőből van a párja!
2023. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha már elég jól tudsz nyalni, akkor csinálhatsz olyat, hogy majdnem végigviszed, és utána bedugod a lompost és úgy fejezed be.

De ehhez már tényleg ismerni kell őt.

Vagy lehet előbb dugni, és utána nyalni, ha bírod a nedvességet.

2023. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!