Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, hogy nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy nagy mennyiségűt élveznek, azok mekkora mennyiségre gondolnak, mihez tudnák hasonlítani?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem én nem élvezek olyan kiemelkedően sokat, meg sokszor változik, de néha van olyan érzésem hogy "ez sok volt..". Ez általában akkor van amikor sok spriccelés jön. Mennyiséget tekintve kb 1 vagy 1,5 evőkanál.
2023. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kinek mi a sok. Nekem ritkán jön sok kb 2-3cl. Nekem az soknak számít.
2023. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lóhoz...
2023. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja nagy adag kaját kapott az pontosan mekkora volt? Mindenki egyedileg mondja h. sok/átlagos/kevés. Megkérdezed mennyi az annyi. Ámbátor megjegyzem, ismerkedésnél - de szexben is - ez a szempont a legeslegutolsó ami számít a nőknek.
2023. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Mint egy obis vödör.
2023. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mértem le


De ha a hivatásostól hallottam már olyat hogy a "jó sokat lőttél", "azt hittem már a fülemen folyik ki" (szájbaélvezés után) vagy egy egyemberes bukkakét hoztam össze

És ezt az évek alatt különböző nők mondták. Akkor csak nem pár csepp jön ki belőlem

2023. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rendszeresen naponta kiverem, mindig kevés!
2023. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2evőkanálnyi
2023. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy férfi herei 3-5 milliliter spermat termelnek naponta!Az kabe egy kávés kanálnyi mennyiség!
2023. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!